Niespodzianki dla czytelników „Gazety Wyborczej” w ostatnią sobotę 2017 roku

Informacja Prasowa - 29.12.2017
138

Niespodzianki dla czytelników „Gazety Wyborczej” w ostatnią sobotę 2017 roku

Już w najbliższą sobotę, 30 grudnia br. w „Gazecie Wyborczej” czytelnicy znajdą tygodnik „Wysokie Obcasy” w pięciu wersjach okładkowych oraz specjalne wydanie „Turning Points” – noworoczny magazyn „Gazety Wyborczej” i „New York Timesa”.

Redakcja „Wysokich Obcasów” przedstawi listę „50 Śmiałych Polek 2017 roku”. To kobiety o lwich sercach, które zmieniają świat i Polskę na lepsze. Na liście są polityczki, naukowczynie, aktorki, sportsmenki, kobiety biznesu, aktywistki społeczne. To nie ranking – redakcja pokaże je w losowej kolejności. Pięciu z nich odda okładkę (m.in. Agnieszce Holland, Barbarze Nowackiej i Karolinie Piaseckiej). Więcej informacji można znaleźć na Wyborcza.pl.

W ostatnią sobotę 2017 roku razem z „Gazetą Wyborczą” pojawi się również „Turning Points” – wyjątkowy magazyn przygotowany przez redaktorów dziennika i redakcję „New York Timesa”.

Na 44 stronach znane postaci światowej polityki i kultury, m.in. Dalajlama, Bill Clinton i Orhan Pamuk, opowiedzą o punktach zwrotnych 2017 roku – najważniejszych wydarzeniach z minionego roku, których konsekwencje odczujemy w 2018 roku. W magazynie nie zabraknie polskich autorów – o przełomowych momentach napiszą Adam Michnik, Andrzej Leder, Krzysztof A. Meissner i Agata Bielik-Robson. Więcej szczegółów – Wyborcza.pl.

Comments

comments

138
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...