Nieskazitelny dźwięk w LG G7 THINQ dzięki głośnikowi BOOMBOX I systemowi DTS:X

Informacja Prasowa - 02.05.2018
214

Nieskazitelny dźwięk w LG G7 THINQ dzięki głośnikowi BOOMBOX I systemowi DTS:X

Silniejsze basy, efekty przestrzenne oraz krystalicznie czyste brzmienie – zarówno przy odtwarzaniu przez wbudowany głośnik, jak i w słuchawkach

Flagowy smartfon LG G7 ThinQ, którego premiera odbędzie się już 2 maja, zapewni wyjątkową jakość odtwarzanego dźwięku, która spełni oczekiwania użytkowników korzystających ze słuchawek, jak i wbudowanego głośnika. To wszystko dzięki wyposażeniu go w głośnik Boombox, zastosowany po raz pierwszy w smartfonie LG G7 ThinQ, który pozwala na uzyskanie poziomu dźwięku wyższego o ponad 6 dB i dwukrotne wzmocnienie basów.

Doskonale czysty dźwięk z głośnika

Inżynierowie audio z LG projektując smartfon LG G7 ThinQ uwzględnili fakt, że użytkownicy coraz częściej odtwarzają muzykę zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu właśnie ze smartfona. Ze względu na niezadowalającą jakość oraz głośność dźwięku odtwarzanego przez konwencjonalne głośniki, wiele osób korzysta z zewnętrznych głośników Bluetooth.
Dzięki temu opracowano nowy sposób wykorzystania wnętrza obudowy smartfona jako pudła rezonansowego, które, w porównaniu do typowego telefonu, ponad dziesięciokrotnie wzmacnia emitowany dźwięk. Dzięki głośnikowi Boombox, smartfon LG G7 ThinQ pozwala na uzyskanie imponującego, bogatego dźwięku bez podłączania zewnętrznych urządzeń. Aby dodatkowo wzmocnić tony niskie, wystarczy położyć smartfon LG G7 ThinQ na twardej powierzchni lub pudełku.

Wrażenia godne audofila

LG G7 ThinQ jest też pierwszym smartfonem wyposażonym w system dźwięku przestrzennego DTS:X 3D, który umożliwia odtwarzanie nawet 7.1-kanałowych efektów audio w standardowych słuchawkach. W odróżnieniu od innych technologii stereofonicznych, które zapewniają wysoką jakość dźwięku tylko dla określonych gatunków muzyki, system DTS:X pozwala na uzyskanie fascynujących, przestrzennych wrażeń dźwiękowych niezależnie od rodzaju odtwarzanych nagrań.
Kontynuując tradycję zapewniania znakomitej jakości dźwięku odtwarzanego przez swoje smartfony, firma LG wyposażyła model LG G7 ThinQ w poczwórny przetwornik cyfrowo-analogowy Hi-Fi, który jest w stanie wysterować wysokiej klasy słuchawki o dużej impedancji i w ten sposób zapewnić prawdziwie audiofilską jakość dźwięku. Układ Hi-Fi zawiera cztery przetworniki analogowo-cyfrowe, dzięki czemu zapewnia wysoką precyzję odtwarzania dźwięku z całkowitymi zniekształceniami harmonicznymi (THD) na poziomie zaledwie 0,0002%. Ponadto, smartfon LG G7 ThinQ wspiera kodek MQA (Master Quality Authenticated) umożliwiając odtwarzanie dźwięku o dużej rozdzielczości z kompresją bezstratną.

Comments

comments

214
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...