„Nieprzygotowani” i Abstra.TV w Silesia City Center

Informacja Prasowa - 31.01.2018
227

„Nieprzygotowani” i Abstra.TV w Silesia City Center

Silesia City Center po raz kolejny będzie gościć digital influencerów. Tym razem największe centrum handlowe na Śląsku odwiedzi ekipa „Nieprzygotowanych” wraz z Abstra.TV. Podczas trzydniowej wizyty w dniach 1-3 lutego aktorzy serialu oraz jego twórcy nagrają jeden z odcinków oraz wezmą udział w spotkaniach z fanami. To nie pierwszy event, w którym SCC zaskakuje pokolenie Z.

Popularność Youtube’a z roku na rok rośnie. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się podzielone na krótkie odcinki seriale. Jednym z najpopularniejszych na polskim Youtube są „Nieprzygotowani”. Projekt opowiada o życiu w szkole średniej, jednak jego treści kierowane są do szerokiej grupy docelowej. Niesamowite poczucie humoru i talent twórców sprawiły, że kanał serialu na co dzień śledzi ponad milion osób, a pierwszy odcinek obejrzano już ponad pięć milionów razy. Już w dniach 1-3 lutego Silesia City Center będzie gościć znanych digital influencerów: w czwartek (1 lutego) w godzinach 14:00-18:00 aktorzy serialu „Nieprzygotowani” spotkają się z fanami, a w piątek (2 lutego) nagrają odcinek na terenie największego centrum handlowego na Śląsku. W sobotę (3 lutego) fani będą mogli poznać Czarka Jóźwika, Rafała Masnego i Roberta Pasuta z Abstra.TV, porozmawiać z nimi, zrobić zdjęcie czy zdobyć autograf.

Silesia City Center na jeden dzień stanie się prawdziwym planem filmowym. Cieszymy się, że możemy wziąć udział w takim projekcie i pokazać, że centrum handlowe to nie tylko zakupy, ale też przestrzeń do spędzania wolnego czasu – zwłaszcza podczas ferii. Powiedzenie „życie jak w filmie” nabierze innego, realnego znaczenia, a my będziemy jego częścią – mówi Iwona Mroczek, dyrektor Silesia City Center.

To nie pierwsze wydarzenie, w które Silesia City Center angażuje vlogosferę i dociera do użytkowników wykorzystując serwisy społecznościowe. We wrześniu 2015 roku odbył się tam „Festiwal Youtuberów”, w którym udział wzięła czołówka polskich influencerów. W czerwcu 2016 roku zorganizowano akcję „Silesia Snap” z udziałem ulubieńców pokolenia Z, natomiast we wrześniu 2016 roku „Pokemon go w Silesii”, czyli wspólne łapanie pokemonów ze Stuu i Marcinem Dubielem. Również w Silesia City Center miała miejsce „największa przeprowadzka na Śląsku”, czyli znany na skalę ogólnopolską projekt „Chorzowska 107”, w ramach którego Littlemooonster96 i Stuu na dwa tygodnie zamieszkali w centrum handlowym.

Spotkania z aktorami serialu „Nieprzygotowani” oraz jego twórcami – Abstra.TV odbędą się w dniach 1-3 lutego 2018 r. na Placu Śląskim według podanego harmonogramu. Wstęp na nie jest bezpłatny.

Comments

comments

227
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...