Nie tylko Polska. 4F ubiera zagraniczne reprezentacje olimpijskie

Jerzy Ciszewski - 03.02.2022
195

Nie tylko Polska. 4F ubiera zagraniczne reprezentacje olimpijskie

Nie tylko Polska. 4F ubiera zagraniczne reprezentacje olimpijskie

4F ma 20-letnie doświadczenie w przygotowywaniu ubrań dla najlepszych sportowców świata. Podczas zimowych igrzysk, w strojach 4F występować będzie aż osiem krajowych drużyn i trzy komitety paraolimpijskie.
Cieszymy się z kontynuacji naszej współpracy z 4F, którą rozpoczęliśmy sześć lat temu. 4F stał się stałym złotym partnerem Łotewskiego Komitetu Olimpijskiego, zobowiązując się do zaopatrywania naszych olimpijczyków w konkurencyjne wyposażenie aż do Paryża 2024

powiedział Karlis Lejnieks, Sekretarz Generalny Łotewskiego Komitetu Olimpijskiego.

3.jpg
Do państw, z którymi firma OTCF (właściciel marki 4F) współpracowała już wcześniej, dołączyła tym razem Portugalia.
3.jpg

Przygotowując wszystkie kolekcje na Igrzyska Olimpijskie w Pekinie, inspirowaliśmy się ekstremalnymi miejscami i warunkami – przede wszystkim surową atmosferą północnych krain – Arktyki i obecnych tam gór lodowych. Ze względu na wymagające, zmienne warunki atmosferyczne panujące w Pekinie zdecydowaliśmy się też wykorzystać rozwiązania używane w odzieży funkcjonalnej przeznaczonej dla wspinaczy lub do trekkingu. Do tego sięgnęliśmy po wizje futurystyczne. W efekcie w kolekcjach olimpijskich przygotowanych na Pekin 2022 pojawiają się m.in. naturalne kolory skał i piasku, a także kolor indygo przywołujący na myśl krystalicznie czyste jeziora górskie, ale też żywe odcienie żółci i limonki – mówi Wojciech Harus, Head Designer kolekcji olimpijskich 4F.

Stroje przygotowane dla wszystkich reprezentacji charakteryzują się wyjątkowymi właściwościami izolacyjnymi, wodoodpornością i oddychalnością. Z kolei możliwość dobierania i nakładania poszczególnych warstw zapewnia komfort i funkcjonalność, które są szczególnie ważne w obliczu zmiennych warunków pogodowych panujących w Pekinie.
Bardzo cieszymy się, że OTCF partneruje nam już podczas trzecich igrzysk olimpijskich. Nasi sportowcy są bardzo usatysfakcjonowani jakością i wyglądem ubrań, co jest dla nas wyjątkowo ważne. Jesteśmy wdzięczni zespołowi 4F i dziękujemy za ich oddanie wobec naszych sportowców. Z każdymi kolejnymi zawodami jakość kolekcji olimpijskiej jest wyższa – mówi Božidar Maljković, Prezes Serbskiego Komitetu Olimpijskiego.
SRB_beijing_2022_1.jpg

Cieszymy się, że stworzyliśmy kolekcję, która spełnia wszystkie warunki stawiane funkcjonalnym ubraniom wysokiej jakości dopasowywanym do ekstremalnie zimnych warunków pogodowych. Mamy nadzieję, że zostaną one docenione przez naszych sportowców, którzy dzięki wykorzystaniu słowackich motywów ludowych będą czuli się bliżej domu nawet w odległym Pekinie

– komentuje Jozef Liba, Sekretarz Generalny Słowackiego Komitetu Olimpijskiego.

3.jpg
Stroje zostały uszyte z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów takich jak Pertex® Shield i Singtex® S.Cafe (który jest stworzony w 24 proc. z odpadów – ziaren kawy), a także ociepliny Primaloft® Gold i dodatków Duraflex®.
Stroje przygotowywane przez 4F dla zagranicznych reprezentacji cieszą się niesłabnącą popularnością i spotykają z pozytywnym odbiorem. W efekcie 4F cieszy się wieloletnimi współpracami z zagranicznymi komitetami olimpijskimi. Stale zawiązuje także nowe partnerstwa.

Nasza wieloletnia współpraca z 4F niezwykle nas cieszy. Ubrania zaprojektowane dla sportowców są nie tylko wygodne, ale charakteryzują się także wysoką jakością i wyjątkowym designem. Jestem pewien, że reprezentacja Litwy będzie wyróżniać się z wielokolorowego olimpijskiego tłumu – mówi Daina Gudzieneviciute, Prezes Litewskiego Komitetu Olimpijskiego.

3.jpg

To już trzecie igrzyska olimpijskie, w których chorwaccy sportowcy uczestniczą dumnie w strojach marki 4F. Kolekcja przygotowana na Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022 jest kolejny już raz wysokiej jakości i charakteryzuje się wspaniałym designem. Chorwaccy reprezentanci czują się w tych strojach komfortowo i wyróżniają się dzięki narodowym elementom. Na podstawie przetestowanych rozwiązań i wcześniejszych doświadczeń z marką 4F, pragnę wyrazić w imieniu chorwackich olimpijczyków wielką satysfakcję z kolekcji stworzonej z myślą o Pekinie. Spodziewam się, że będziemy kontynuować naszą współpracę z marką 4F, która coraz mocniej podbija europejski i światowy rynek. To także dowód na to, że chorwaccy sportowcy są w dobrych rękach – mówi Zlatko Mateša, Prezes Chorwackiego Komitetu Olimpijskiego.

4.jpg
Repliki narodowych strojów olimpijskich można kupić w wybranych sklepach 4F oraz w sklepie on-line: 4f.com.pl.
Kolekcja dla Chorwackiego Komitetu Olimpijskiego:
Kolekcja dla Greckiego Komitetu Olimpijskiego:
Kolekcja dla Litewskiego Komitetu Olimpijskiego:
Kolekcja dla Łotewskiego Komitetu Olimpijskiego:
Kolekcja dla Portugalskiego Komitetu Olimpijskiego:
Kolekcja dla Serbskiego Komitetu Olimpijskiego:
Kolekcja dla Słowackiego Komitetu Olimpijskiego:

Comments

comments

195
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...