Newsweek Extra „Na Lato

Jerzy Ciszewski - 23.05.2016
299

Dla aktywnych, może być bardzo przydatne - Newsweek Extra „Na Lato

20 maja 2016

Newsweek Extra „Na Lato – Festiwalowy rozkład jazdy” już w sprzedaży

W środę 18 maja do sprzedaży trafił Newsweek Extra „Na Lato – Festiwalowy rozkład jazdy”, w którym zaprezentowano przegląd najciekawszych wydarzeń kulturalnych nadchodzącego lata. Tytuł będzie obecny na rynku przez trzy miesiące.

Newsweek Extra „Na Lato – Festiwalowy rozkład jazdy” to przewodnik po najciekawszych festiwalach muzycznych, filmowych, teatralnych i literackich. Znajdziemy w nim informacje o najbardziej interesujących koncertach i premierach filmowych, które pozwolą zaplanować czytelnikom prawdziwe lato z kulturą. Oprócz festiwalowej mapy i kalendarium wakacyjnych imprez, w magazynie  przeczytamy także artykuły o trendach w kinie, literaturze, muzyce i teatrze.

Magazyn liczy 144 strony i dzieli się na cztery sekcje: muzyka, film, teatr oraz literatura i fotografia. W wydaniu można przeczytać o takich imprezach jak Open’er Festival, T-mobile Nowe Horyzonty, Festiwal Szekspirowski czy Big Book Festival. Znajdziemy tam również wywiady z polskimi i zagranicznymi artystami i twórcami, np. z zespołem Editors, Kaliber 44 czy kompozytorem Janem A.P. Kaczmarkiem.

Partnerem medialnym wydania jest Radio ZET Chilli, które w każdy piątek, od 20 maja do końca wakacji, w godz. 10:00-14:00 będzie emitować współtworzoną z redakcją Newsweeka audycję „Na Lato – Festiwalowy rozkład jazdy”.

Newsweek Extra „Na Lato – Festiwalowy rozkład jazdy” będzie dostępny w sprzedaży do końca wakacji w cenie 15,99 zł.

Okladka_NA_LATO.indd

Kontakt dla mediów:

Piotr Kaniowski

Group Communication Manager

Grupa Onet-RAS Polska

e-mail: [email protected]

tel.: +48 690 112 025

Comments

comments

299
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...