New Balance Run Club wraca z treningami dla biegaczy

Informacja Prasowa - 06.05.2021
7

New Balance Run Club wraca z treningami dla biegaczy

NEW BALANCE RUN CLUB WRACA Z TRENINGAMI DLA BIEGACZY
– nowy format, nowe lokalizacje, nowi trenerzy –

Pod koniec kwietnia społeczność biegowa New Balance Run Club wznowiła wspólne treningi w Warszawie. Po dłuższej przerwie cieszące się popularnością spotkania wracają w nowym formacie i w nowych lokalizacjach, a obok znanych już trenerów pojawiły się nowe twarze.

New Balance Run Club to globalna inicjatywa wspierana przez markę New Balance, która wykorzystując ponadstuletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji butów biegowych, chce pomagać kolejnym biegaczom w osiąganiu ich osobistych celów i spełnianiu sportowych marzeń. Warszawska społeczność NBRC wystartowała w 2019 roku i na początku związana była z Łazienkami Królewskimi, gdzie odbywała się większość treningów, wydarzeń biegowych i spotkań tematycznych.

Cieszymy się, że w końcu, przy zachowaniu obowiązujących zasad bezpieczeństwa, możemy ponownie zaprosić wszystkich chętnych na regularne spotkania biegowe w Warszawie. – mówi Franek Romański, Sports Marketing Manager w New Balance Polska, i dodaje – Wiemy, że wiele osób nie mogło doczekać się tej chwili. Mamy nadzieję, że otwarte treningi w nowych lokalizacjach i pod okiem dobrze już znanych, ale też nowych trenerów będą małym krokiem ku normalności, w której znowu razem bez ograniczeń będziemy mogli dzielić naszą biegową pasję.

Otwarte treningi NBRC wystartowały w trzech lokalizacjach, gdzie pod opieką doświadczonych trenerów można popracować nad szybkością, siłą, wytrzymałością i techniką. Lub po prostu miło spędzić czas. W planach są również wydarzenia specjalne, a pierwsze z nich odbędzie się jeszcze w maju.

Trening Żoliborz – Fast Run (wtorki)

Głównym celem wtorkowych treningów prowadzonych przez Ewelinę i Kubę Jezierskich jest poprawa szybkości i techniki. Zmienne tempa w ramach biegu interwałowego przyniosą efekty w postaci poprawy wydolności i sprawności. Intensywność treningu dostosowana jest do różnych poziomów zaawansowania.

Trening Agrykola – Fast&Long Run (środy)

To spotkanie z Kasią Gorlo-Olszewską i Bartkiem Olszewskim. Znana biegowa para okres wiosenno-letni poświęci na pracę nad szybkością i siłą uczestników. Pozwoli to zawalczyć im o nowe życiówki na 5 i 10 km. Od wakacji będą prowadzić trening wytrzymałościowy przygotowujący do startu w Maratonie Warszawskim lub innej jesiennej imprezie na królewskim dystansie.

Trening Centrum – Easy Run (czwartki)

Czwartkowe spotkania rozpoczynające się pod siedzibą Newonce to treningi skierowany przede wszystkim do osób zaczynających swoją przygodę z bieganiem lub mających taki zamiar. Priorytety to technika biegu, wzmocnienie i przygotowanie organizmu do regularnej przygody z bieganiem. A wszystko w luźnej atmosferze. Zajęcia prowadzą Joanna Dorociak, Ewelina Jezierska i Jakub Jezierski.

New Balance Run Club zrzesza wszystkich miłośników biegania: wyczynowych sportowców, początkujących i doświadczonych biegaczy amatorów oraz tych, którzy chcą biegać rekreacyjnie. Wszystkie treningi NRBC są bezpłatne i dostępne dla każdego bez konieczności wcześniejszych zapisów. Więcej szczegółów na temat społeczności i treningów można znaleźć na Instagramie i Facebooku NBRC.

Comments

comments

7
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...