Neuroróżnorodność tematem listopadowego numeru „Wysokich Obcasów Extra” 

Informacja Prasowa - 18.10.2023
184

Bohaterką okładki będzie amerykańska gwiazda Britney Spears

W czwartek, 19 października 2023 r. ukażą się listopadowe „Wysokie Obcasy Extra”. Bohaterką okładki będzie amerykańska gwiazda Britney Spears, której poruszającą historię opisuje Katarzyna Seiler. Temat wydania to neuroróżnorodność i wartość, jaką przynosi świadomość różnic w funkcjonowaniu ludzkiego mózgu.  

W magazynie znajdzie się historia Britney Spears, która jest pełna wzlotów i upadków – od bycia jedną z najlepiej sprzedających się gwiazd swojego pokolenia, po problemy ze zdrowiem psychicznym i bycie zniewoloną pod kuratelą ojca. Z kolei o karierze gwiazdy muzycznej z perspektywy rodzimego rynku opowie Daria Zawiałow w szczerej rozmowie z Joanną Wróżyńską. O byciu rodzicem dzieci ze spektrum autyzmu podzieli się Katarzyna Michalczak, a własne doświadczenia z diagnozą opisze Dorota Kotas.  
 Z Ewą Błaszczyk, polską aktorką i założycielką Fundacji Akogo, rozmawia o sytuacji osób w śpiączce, ich rodzin i perspektywach na przyszłość Alina Mrowińska. Katarzyna Dowbor, dziennikarka z 40-letnim doświadczeniem, podzieli się z Magdaleną Keler przemyśleniami na temat stereotypów, bycia symbolem dojrzałości oraz nadchodzących wyzwań. 
 
O miejscu twórców we współczesnym społeczeństwie pisze w swoim felietonie Grażyna Plebanek, a na symptomy wypalenia zawodowego zwraca uwagę psycholożka Natalia de Barbaro. Ponadto w wydaniu ukaże się również artykuł o randkach osób w spektrum autyzmu oraz felieton „Carrie z Mokotowa”.

Nowe „Wysokie Obcasy Extra” pojawią się w punktach sprzedaży prasy w czwartek, 19 października, a część nakładu dostępna będzie z prezentem – wydaniem specjalnym magazynu „Psychologia dla rodziców”

Comments

comments

184
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...