Netskope rozszerza strategiczny sojusz z Deloitte dołączając swoje rozwiązania do platformy MXDR by Deloitte

Informacja Prasowa - 18.09.2023
171

Nowy moduł Netskope w MXDR by Deloitte będzie wyposażony w zaawansowane funkcje ochrony przed zagrożeniami w chmurze

Netskope lider w dziedzinie SASE (Secure Access Service Edge), oraz cyberbezpieczeństwa rozszerza swój dotychczasowy strategiczny sojusz z firmą Deloitte. Rozwiązania Netskope zostały dodane do platformy Delotitte Manages Extented Detection and Response (MXDR)

Nowy moduł Netskope w MXDR by Deloitte będzie wyposażony w zaawansowane funkcje ochrony przed zagrożeniami w chmurze, które pomogą klientom poprawić ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i oprogramowaniem “ransomware”, a także wzmocnią funkcje wykrywania i reagowania na zagrożenia typu “zero-day”. Ataki zero-day są jednymi z najbardziej niebezpiecznych zagrożeń w cyberprzestrzeni. Nazwa odnosi się do sytuacji, w której atakujący wykorzystuje luki w oprogramowaniu, które są nieznane producentowi jak i użytkownikom, pozwalając atakującemu na niemal natychmiastowe dostanie się do systemu ofiary.

Rozwiązanie MXDR Deloitte feruje klientom w pełni zarządzane rozwiązanie z zakresu cyberbezpieczeństwa, zaprojektowane w celu ochrony całego rozproszonego systemu organizacji przed wewnętrznymi i zewnętrznymi cyberzagrożeniami poprzez działanie 24x7x365 w zakresie wyszukiwania, wykrywania, reagowania i usuwania ataków.

 „Ponieważ poziom zagrożeń nadal szybko ewoluuje, chcemy zaoferować naszym obecnym i przyszłym klientom dostęp do rozszerzającego się portfolio zaawansowanych funkcji ochrony przed potencjalnymi atakami. Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z Netskope, jak również naszą ofertę za pośrednictwem platformy MXDR by Deloitte, pomagając naszym klientom w budowaniu bardziej proaktywnej postawy obronnej w ich programach cybernetycznych – od strategii po wdrożenie i bieżącą optymalizację.”- powiedział Criss Bradbury, Deloitte Risk & Financial Advisory Principal, Deloitte & Touche LLP.

Nasza współpraca z Deloitte pomaga zapewnić ochronę z zakresu cyberbezpieczeństwa, aby spełnić dzisiejsze wymagania transformacji cyfrowej – z uwzględnieniem ochrony wrażliwych danych w generatywnych aplikacjach SaaS opartych na sztucznej inteligencji”. „Cieszymy się, że możemy dołączyć do listy największych organizacji zajmujących się m.in. usługami w chmurze i cyberbezpieczeństwem, które składają się na platformę MXDR by Deloitte.” –  powiedział Dave Rogers, SVP Global Alliances and Channel Sales, Netskope

Comments

comments

171
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...