Natalia Przybysz „Superbohaterką Wysokich Obcasów 2016″

Informacja Prasowa - 05.04.2017
230

Natalia Przybysz „Superbohaterką Wysokich Obcasów 2016"

W warszawskim Teatrze Studio tygodnik „Wysokie Obcasy” po raz drugi przyznał tytuł „Superbohaterki”. Uhonorował kobiety, które zabrały głos w debacie społecznej, walcząc o wolność, równość i siostrzeństwo.

Laureatką nagrody głównej została piosenkarka Natalia Przybysz. Tytuł „Superbohaterki Wysokich Obcasów 2016” przyznała kapituła w składzie: redaktorka „Wysokich Obcasów” Karolina Sulej, prezes Agory Bartosz Hojka, wydawczyni „Wysokich Obcasów” Joanna Mosiej-Sitek, dyrektor wydawniczy „Gazety Wyborczej” Jerzy B. Wójcik, reżyser Borys Lankosz, dziennikarka Dorota Warakomska, pisarka Krystyna Kofta oraz prof. Monika Płatek. Natalia Przybysz została wyróżniona za odwagę szczerego wyznania, którym zaryzykowała swoją karierę, codzienny spokój i bezpieczeństwo. Opowiedziała o odpowiedzialności i wzięła odpowiedzialność za swoje słowa. Pokazała, że pozycji gwiazdy w Polsce można użyć nie tylko po to, aby dawać rozrywkę, ale także po to, aby realnie wpływać na świat. Natalia Przybysz została również laureatką nagrody czytelników i czytelniczek tygodnika.

Podczas gali została przyznana także nagroda Głównego Partnera Plebiscytu – firmy W. KRUK – otrzymała ją Joanna Warecha, która od lat aktywnie działa na rzecz ludzi z dawnych PGR-ów.

Uroczystość poprowadził dziennikarski duet: Dorota Wellman i Mariusz Szczygieł, wieczór uświetnił koncert laureatki nagrody głównej Natalii Przybysz. Wokalistka wprowadziła gości w wyjątkowy klimat, wykonując premierowo piosenki z albumu, który ukaże się we wrześniu.

„Superbohaterka Wysokich Obcasów” to wyróżnienie przyznawane kobietom, których historie zostały opisane na łamach tygodnika, a potem były szeroko komentowane przez media. Wywoływały skrajne emocje, skłaniały do dyskusji, inspirowały kobiety w Polsce, pokazując tym samym ich siłę.

Nagrody zostały przyznane po raz drugi. W ubiegłym roku tytuł „Superbohaterki” otrzymała Marta Kaszubska, która w ramach Polskiej Akcji Humanitarnej pomaga ludziom z najbardziej zagrożonych regionów świata.

Comments

comments

230
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...