NapoleonCat i Videomill na SXSW Trade Show 2019

Informacja Prasowa - 28.02.2019
168

NapoleonCat i Videomill na SXSW Trade Show 2019

NapoleonCat i Videomill na SXSW Trade Show 2019

W dniach 10-14 marca, reprezentanci firm Videomill i NapoleonCat wezmą udział w SXSW Trade Show w Teksasie – jednym z największych technologicznych festiwali w Stanach Zjednoczonych.

South by Southwest to wydarzenie, które narodziło się jako festiwal muzyczny, a od 1994 roku jest przedsięwzięciem łączącym warsztaty fotograficzne, festiwal filmowy, targi gier oraz konferencje dla deweloperów aplikacji mobilnych i startupów. To jedno z największych zgromadzeń dla kreatywnych profesjonalistów. W tym roku dziesięciodniowa konferencja jest zaplanowana w dniach 8-17 marca i w jej trakcie odbędą się zarówno festiwale, warsztaty oraz targi wystawiennicze.

Pięciodniowe targi SXSW Trade Show odbędą się między 10-14 marca. Podczas tegorocznej edycji, wśród licznych wystawców pojawi się firma NapoleonCat, oferująca narzędzie do zarządzania obsługą klienta i marketingiem w social media. Swoją ofertę zaprezentują także specjaliści z Videomill, którzy tworzą spersonalizowane filmy reklamowe.

Spółki będzie można spotkać na stoiskach 512 i 514. Udział w targach daje niepowtarzalną szansę na zaprezentowanie swoich innowacyjnych rozwiązań przed międzynarodową publicznością, a także nawiązanie kontaktów z klientami oraz przedsiębiorcami związanymi z branżą technologiczną i marketingową. To także okazja do zapoznania się z najnowszymi technologiami oferowanymi przez startupy z całego świata.

Co roku impreza organizowana w Austin w Teksasie przyciąga tysiące ludzi z całego świata, związanych z technologiami, polityką, sportem oraz szeroko rozumianą kulturą.

W ubiegłym roku wydarzenie skupiło przeszło 75 tys. odwiedzających i wzięło w nim udział 735 wystawców z 27 krajów.

Więcej na temat wydarzenia na: https://www.sxsw.com/

Comments

comments

168
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...