Napoje od Ekipy i marki Koral trafiły do sprzedaży!

Informacja Prasowa - 30.09.2021
90

Napoje od Ekipy i marki Koral trafiły do sprzedaży!

Napoje od Ekipy i marki Koral trafiły do sprzedaży!

Napoje „EKIPA” powstały na fali inspiracji lodami Koral-Ekipa – oferowane są w puszkach z grafiką nawiązującą do opakowań lodów w dwóch smakach – cytryna i truskawka. Napoje produkuje Krynica Vitamin, dystrybucją oraz reklamą B2B zajmuje się firma Koral, a promocją konsumencką nowego produktu Ekipa. Seria napojów jest limitowana ilościowo.

Nowy napój Ekipa to orzeźwiające oranżady gazowane o smaku cytrynowym i truskawkowym.  Oferowane będą w puszkach o pojemności 250 ml w dwóch wersjach kolorystycznych – każda z nich smakowo i graficznie nawiązuje do lodów Koral-Ekipa, które pokochała młodzież w całej Polsce.

– Cieszymy się, że kolejny wspólny projekt, który tworzymy z Ekipą ma szczęśliwy finał, a napoje można już znaleźć na sklepowych półkach. Teraz smaki, które jako lody pokochała młodzież będą dostępne w formie dwóch wariantów napojów. Poprzeczka jaką postawiły lody Koral-Ekipa jest bardzo wysoko zawieszona, a przed nami bardzo trudna i ważna rola dystrybutora, ale razem z naszymi partnerami –zrobimy wszystko, aby napoje Ekipa stały się kolejnym hitem sprzedaży i cieszyły swoim smakiem naszych konsumentów. Zapraszamy do sklepów – mówi Piotr Gąsiorowski, dyrektor marketingu firmy Koral.

Na powstanie nowego napoju ogromny wpływ miała niespotykana popularność lodów Koral-Ekipa, które stały się nie tylko najlepiej sprzedającą się nowością w przeszło 40-letniej historii firmy – wyprzedzając o ponad 300% pozostałe nowości, ale i najlepiej sprzedającymi się lodami na patyku w sezonie 2021. Dlatego już na starcie nowe napoje Ekipa-Koral otrzymują ogromny kredyt popularności i mają szansę stać się kolejnym hitem sprzedaży.

Napoje „EKIPA” trafiły już do szerszej dystrybucji i są dostępne zarówno w popularnych sieciach handlowych – w kanale handlu nowoczesnego, ale także na rynku tradycyjnym, czyli w niezależnych punktach sprzedaży. Seria napojów jest limitowana ilościowo.

Informacje o firmie:

Firma Koral to polska, prywatna firma rodzinna oraz jednocześnie największy producent lodów w Polsce i jeden z największych w Europie – właściciel marek Koral i Bracia Koral – Lody Jak Dawniej. Na rynku istnieje już od 1979 roku, czyli przeszło 40 lat.  Główną siedzibą firmy jest Nowy Sącz, zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Rzeszowie oraz w Limanowej.

Prócz działań stricte biznesowych firma Koral od lat szeroko angażuje się w liczne inicjatywy oraz akcje społeczne, kulturalne, sportowe oraz charytatywne – w szczególności w Małopolsce oraz na Podkarpaciu. Właściciele firmy m.in. już dwukrotnie zakupili dwa najnowocześniejsze ambulanse medyczne dla sądeckiego pogotowia ratunkowego. Na wieść o wybuchu epidemii koronawirusa w naszym kraju firma Koral bez wahania przekazała ponad 800 tysięcy złotych placówkom medycznym w Małopolsce i na Podkarpaciu, jak również zakupiła specjalistyczne maski ochronne dla ratowników medycznych.

Comments

comments

90
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...