„Napad na bak” w Rock Radiu

Informacja Prasowa - 22.10.2019
156

"Napad na bak" w Rock Radiu

Rock Radio zaprasza słuchaczy do udziału w wyjątkowym konkursie „Napad na bak”. Do końca października br. można w nim wygrać pełny bak paliwa i 200 zł do wydania na dowolny koncert z oferty eventim.pl.

Od poniedziałku, 21 października br. słuchacze Rock Radia mogą sprawdzić się w nowej zabawie antentowej i wygrać atrakcyjne nagrody. Wystarczy słuchać programu stacji przez cały dzień, by zebrać czterocyfrowy kod, który otwiera dostęp do nagrody. Cyfry podawane są o różnych porach dnia – wszystkie związane są z ważnymi wydarzeniami rockowymi.

Osoba, która jako pierwsza poda właściwy kod, będzie tego dnia zwycięzcą zabawy – wygra pełny bak paliwa i 200 zł do wydania na dowolny koncert z oferty eventim.pl. Finałów konkursu „Napad na bak” można słuchać od poniedziałku do piątku w programie „Przystanek Klasyka Rocka” nadawanym w godzinach od 10:00 do 18:00.

Szczegóły na temat zabawy i jej regulamin dostępne są na www.rockradio.pl.

Nowy konkurs Rock Radia wspiera promocja na antenie stacji, na www.rockradio.pl oraz na profilu stacji na Facebooku.

Rock Radio to 4 lokalne stacje radiowe nadające w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Opolu. Prezentują one na antenie wyłącznie rocka w najlepszym wydaniu: od utworów Led Zeppelin, The Doors i The Beatles, przez piosenki Queen, Perfect, Pink Floyd, AD/DC, aż po muzykę Bon Jovi i U2. Rockowy charakter stacji podkreślają też audycje prowadzone przez popularne i wyraziste osobowości.

www.rockradio.pl

 

 

Comments

comments

156
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...