Namaste India! Weekend w indyjskim stylu w Placu Unii

Informacja Prasowa - 25.09.2019
200

Namaste India! Weekend w indyjskim stylu w Placu Unii

Już w najbliższy weekend, 28-29 września, w Centrum Handlowym Plac Unii odbędzie się wydarzenie poświęcone kulturze indyjskiej. W programie imprezy znajduje się mnóstwo atrakcji. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach live cooking z Tapim, znanym wirtuozem indyjskich smaków, zobaczyć zmagania uczestników w turnieju Carrom lub zatańczyć w rytmie Bollywood.

Orientalne smaki na wyciągniecie ręki

Jedną z ciekawszych propozycji organizatorów Namaste India są warsztaty live cookingu z Tapim, Hindusem polskiego pochodzenia, właścicielem sieci restauracji Ganesch. Motto kuchni Tapiego to Cook’n’Smile. Można więc spodziewać się, że potrawy będą przepyszne, intensywne i mocno doprawione, a przede wszystkim pełne Indii. Oprócz warsztatów live cooking’u na odwiedzających Plac Unii czekać będą przysmaki z takich restauracji jak Namaste India, Tulsi, czy Buddha. Klienci centrum handlowego będą mogli też zakupić orientalne produkty od  konceptu Little India.

Indie to słońce, kolory i… Bollywood!

Chyba nie ma na świecie drugiego tak roztańczonego narodu jak Hindusi. Atrakcją wydarzenia w Placu Unii będą więc pokazy tradycyjnego tańca w wykonaniu tancerzy i uczniów z zespołu Mohini. Grupa ma na koncie wiele występów na prestiżowych festiwalach kulturalnych w kraju i za granicą, realizacje telewizyjne oraz współpracę z gwiazdami indyjskiej i polskiej sceny muzycznej. Instruktorzy zespołu poprowadzą też warsztaty, podczas których zdradzą tajemnice kroków tanecznych prosto z Bollywood.

Moda, kultura i sztuka

Każdy z fanów rywalizacji będzie mógł wziąć udział w niedzielnych warsztatach Carrom, którym towarzyszyć będzie profesjonalny turniej tej dyscypliny. Jest to gra bilardowa rozgrywana na kwadratowym stole. Celem gry jest wbicie wszystkich krążków swojego koloru zanim zrobią to przeciwnicy.Podczas wydarzenia nie może zabraknąć tradycyjnych indyjskich tatuaży z henny. Jest to element wielowiekowej hinduskiej tradycji. Malowidła przynieść mają szczęście i pomyślność.W trakcie weekendu zakupić będzie też można indyjskie ozdoby i dodatki od konceptów Belbaazar i Indian Meble. Dzięki temu, każdy z odwiedzających Plac Unii będzie miał okazję zabrać choć małą cząstkę Indii ze sobą.Wydarzenie odbędzie się w najbliższy weekend 28-29 września br. w godzinach 11.00-19.30. Wstęp jest bezpłatny.

Comments

comments

200
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...