Największe gwiazdy disco polo na weselu marzeń Radia VOX FM 

Informacja Prasowa - 01.02.2019
300

Największe gwiazdy disco polo na weselu marzeń Radia VOX FM 

Największe gwiazdy disco polo na weselu marzeń Radia VOX FM 

„Wesele marzeń – pojedynek par” to nowy konkurs antenowy Radia VOX FM, w którym startować mogą pary, planujące w tym roku ślub i wesele. Do wygrania są aż trzy nagrody główne – koncerty na żywo podczas wesela w wykonaniu zespołów Boys, Weekend oraz Jorrgus. Finał konkursu odbędzie się na antenie stacji podczas Walentynek.

Pary, które chcą powalczyć o jedną z trzech głównych nagród, powinny do 13 lutego wypełnić formularz na stronie internetowej https://weselemarzen.voxfm.pl/ Oprócz podstawowych danych kontaktowych i daty wesela, należy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego to na Twoim weselu powinien wystąpić zespół Boys, Weekend lub Jorrgus.

W Walentynki w studiu Radia VOX FM pojawią się czołowi artyści z zespołów Boys, Weekend i Jorrgus, aby wraz z redakcją wyłonić laureatów konkursu. Na każdym z trzech wesel odbędzie się koncert jednego z zespołów a specjalną relację z każdego wydarzenia będzie można zobaczyć na antenie telewizji VOX Music TV.

Konkurs promowany jest spotem, zrealizowanym w strukturach Time SA, dostępnym m.in. na https://www.youtube.com/watch?v=Jfvzr_xIjO8 Kampania reklamowa akcji obejmuje serwisy internetowe, m.in. WP, Onet i Interię.

 

Comments

comments

300
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...