Najpopularniejsze marki elektroniczne na Facebooku w Polsce

Informacja Prasowa - 09.12.2016
130

Samsung najpopularniejszą marką elektroniczną na Facebooku - wynika z badań NapoleonCat

Ranking najpopularniejszych marek elektronicznych na Facebooku w Polsce otwiera Samsung, który zgromadził już prawie 1.4 mln fanów. A jak na jego tle plasują się inni producenci? Przedstawiamy najnowszy ranking NapoleonCat.

Strona TelefonySamsung, z liczbą ponad 950 tyś, są na drugiej pozycji w elektronicznym zestawieniu. Trzecie miejsce zajmuje profil PlayStationPolska lubiana przez ponad pół miliona użytkowników Facebooka. Wśród dziesięciu najpopularniejszych brandów znalazły się również Lenovo, Intel, Sony, Nikon, Xbox oraz LG.

marki elektroniczne

Mimo, iż Samsung zdecydowanie wyprzedza pozostałe marki w liczbie posiadanych fanów, to w listopadzie (a zwłaszcza pod koniec miesiąca) nowych zainteresowanych znacznie szybciej pozyskiwała strona PlayStation Polska.

Podobnie było z zaangażowaniem. Spośród trzech najpopularniejszych kont na Facebooku, to marka PlayStation uzyskała najwyższy wskaźnik Engagement Rate. Ilustruje on jak bardzo angażujące są treści publikowane na stronie. Wskaźnik liczony jest na podstawie stosunku liczby interakcji pod postami: reakcje, komentarze, udostępnienia; do liczby fanów w dniu publikacji treści.

marki elektroniczne

Analizując wszystkie strony, które znalazły się w listopadowym zestawieniu, najbardziej angażujące treści publikowane były na kontach Intel Polska, Xbox Polska oraz PlayStation Polska.

Wśród trzech najbardziej angażujących postów w listopadzie znalazły się wpisy marek: Intel, Lenovo oraz Xbox:

marki elektroniczne

marki elektroniczne

marki elektronicznee

Comments

comments

130
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...