Najpiękniejsze melodie na lato tylko w Radiu Pogoda!

Informacja Prasowa - 27.06.2022
45

Urlop nad morzem, miejscy bohaterowie i wspomnienia beztroskich czasów - to przewodnie tematy wakacyjnej ramówki

Najpiękniejsze melodie na lato tylko w Radiu Pogoda!

Urlop nad morzem, miejscy bohaterowie i wspomnienia beztroskich czasów – to przewodnie tematy wakacyjnej ramówki Radia Pogoda. Przez całe lato 2022 słuchacze stacji będą mogli wziąć udział nie tylko w konkursach, ale też w potańcówkach, a na antenie usłyszą dodatkowo rozmowy z wyjątkowymi gośćmi i fragmenty ciekawych audiobooków.

Motywem przewodnim wakacji w Radiu Pogoda już po raz drugi jest piosenka Haliny Kunickiej „Lato, lato, lato czeka”, wybrana w specjalnym plebiscycie przez słuchaczy stacji. Od poniedziałku, 27 czerwca rozgłośnia nadaje program według wakacyjnej ramówki.

Dodatkowo, Radio Pogoda rozpoczęło wakacyjny czas specjalną „Potańcówką na początek lata”, organizowaną 24 czerwca w Krakowie z Krakowskim Forum Kultury. To także początek wakacyjnej współpracy stacji i KFK.

Na czas wakacji po dwuletniej przerwie na antenę Radia Pogoda powróci Turniej Miast. Będzie to już trzecia edycja konkursu, w którym mieszkańcy miast nadawania Radia Pogoda powalczą o potańcówkę w swojej miejscowości. Turniej realizowany będzie na antenie w „Pogodnym Poranku Radia Pogoda”, zaś o „Kultowych wakacjach z czasów PRL” opowie słuchaczom codziennie o 12:30 Zygmunt Chajzer.

Na antenę Radia Pogoda wróci też Fundusz Wczasów Pogodowych, dzięki któremu w te wakacje stacja wyśle swoich słuchaczy wraz z osobami towarzyszącymi na urlop do Gdyni. Do zabawy tradycyjnie będzie można zgłaszać się poprzez stronę internetową, a finałów słuchać codziennie o 14:30.

W programie rozgłośni nie zabraknie też latem poleceń najciekawszych turystycznie miejsc – także tych nieoczywistych, które warto odwiedzić w Polsce. Audycja „Pocztówka z wakacji” pojawi się na antenie o 16:30.

Radio Pogoda w wakacje nie zrezygnuje również z audiobooków i przedstawiania słuchaczom wyjątkowych gości. Letnie wieczory w Radiu Pogoda zarezerwowane są dla „Wakacyjnej powieści”, wywiadów z gwiazdami i piątkowej „Potańcówki Radia Pogoda” z najpiękniejszymi melodiami na lato.

Comments

comments

45
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...