„Najpiękniejsza polska melodia” w Radiu Pogoda

Informacja Prasowa - 08.11.2021
248

„Najpiękniejsza polska melodia” w Radiu Pogoda

„Najpiękniejsza polska melodia” w Radiu Pogoda

W czwartek, 11 listopada 2021 r. Radio Pogoda zaprezentuje wyniki plebiscytu na „Najpiękniejszą polską melodię” – na antenie pojawi się 100 wyjątkowych utworów, w tym ten najchętniej wybierany przez odbiorców stacji. Słuchacze Radia Pogoda głosowali na swoje ulubione polskie piosenki od 1 października na stronie www.radiopogoda.pl
11 listopada – w dniu Narodowego Święta Niepodległości Radio Pogoda zagra na antenie wyjątkowe polskie piosenki. Będą to utwory wskazane przez słuchaczy w plebiscycie na „Najpiękniejszą polską melodię”. Stacja zaprezentuje 100 piosenek wybranych ze 140 dzięki głosowaniu na www.radiopogoda.pl.
Utwory do plebiscytu wytypowała redakcja Radia Pogoda w porozumieniu ze Stowarzyszeniem Autorów ZAiKS.

Program, w którym przedstawione zostaną wyniki plebiscytu na „Najpiękniejszą polską melodię”, poprowadzą: od 10:00 do 14:00 Joanna Kruk, a od 14:00 do 18:00 Łukasz Szaciłowski.

Specjalną ramówkę Radia Pogoda na 11 listopada wspiera promocja na antenie stacji, jej stronie internetowej radiopogoda.pl oraz na profilu stacji na Facebooku.

Comments

comments

248
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...