Najnowszy numer „Psychologii dla rodziców”

Informacja Prasowa - 03.11.2021
124

Najnowszy numer „Psychologii dla rodziców”

Najnowszy numer „Psychologii dla rodziców” – specjalnego magazynu „Wysokich Obcasów” w sprzedaży od 4 listopada br.

W jaki sposób patrzeć na świat z perspektywy dziecka, jak uczyć odpowiedzialności i nie przeszkadzać w dorastaniu oraz kiedy nastoletni bunt przeradza się w depresję  m.in. te tematy porusza redakcja najnowszego numeru „Psychologii dla rodziców”. Na specjalne wydanie „Wysokich Obcasów” składają się rozmowy z najlepszymi pedagogami i psychologami oraz artykuły o wychowaniu, rodzicielstwie, szkole i relacjach w rodzinie. Magazyn dostępny będzie w punktach sprzedaży prasy od jutra – czwartku, 4 listopada br.  

Najnowsze wydanie „Psychologii dla rodziców” podzielone zostało na pięć rozdziałów: „Szkoła”, „Nie hoduj”, „Nastolatki”, „Zdrowie” oraz „Matką Być”. O tym, jak wychować silne psychicznie dzieci, rozmawiają na łamach numeru najlepsi polscy oraz zagraniczni specjaliści, eksperci w dziedzinie edukacji.

Magdalena Korczyńska, twórczyni projektu „Jak wychowywać dziewczynki?” opowiada, w jaki sposób wspierać w dorastaniu nasze córki, nauczyć je budowania wysokiej samooceny, czym różni się wychowanie dziewczynek od chłopców oraz jak edukować społeczeństwo, by nie przekazywało dzieciom zakorzenionych w nas stereotypów na temat płci.

Marzena Żylińska, założycielka fundacji Budząca się Szkoła, której celem jest inicjowanie oddolnych zmian systemu edukacji, mówi z kolei o „terrorze czerwonego paska”. Dlaczego system oceniania w polskiej szkole nie zdaje egzaminu i do czego może doprowadzić ślepe dążenie rodziców do osiągania przez ich dzieci jak najwyższych wyników opowiedziała Magdalenie Wojciechowskiej.

W części „Nastolatki” redakcja pisze m.in. o rodzicach-helikopterach, którzy wychowują „małych dorosłych” i nie pozwalają swoim dzieciom rozpocząć samodzielnego życia. Dziennikarka i psycholożka Olga Woźniak zastanawia się na łamach numeru, skąd wziął się taki model wychowania, a także radzi rodzicom, co zrobić, aby nie stać się dla własnych dzieci główną przeszkodą w dorastaniu. Margit Kossobudzka pisze z kolei o nastoletnim buncie, który może przerodzić się w depresję. Z artykułu czytelnicy dowiedzą się m.in., jak nie przeoczyć sygnałów alarmowych, kiedy dziecko wymaga natychmiastowej pomocy i gdzie jej wtedy szukać oraz co sami rodzice mogą w takiej sytuacji zrobić dla dziecka oraz całej rodziny.

Specjalne wydanie „Wysokich Obcasów” w objętości 116 stron pojawi się w punktach sprzedaży prasy jutro – w czwartek, 4 listopada br. w cenie 15,99 zł. Magazyn można również czytać w formie cyfrowej – na Publio.pl. Numer wspiera promocja w radiu, prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki), internecie (Wysokieobcasy.pl, Wyborcza.pl) oraz w social mediach na kanałach „Wysokich Obcasów”. Działania reklamowe przygotował zespół marketingu „Wysokich Obcasów” i „Gazety Wyborczej”.

Comments

comments

124
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...