Najnowsze trendy w modzie, designie i jedzeniu. Znamy nazwiska gości Posnania Future Trends!

Informacja Prasowa - 14.03.2018
109

Najnowsze trendy w modzie, designie i jedzeniu. Znamy nazwiska gości Posnania Future Trends!

Jessica Mercedes, Modny Tata, Whiteplate, Cooka.pl, Klaudia Owczarek, Kasia Ogórek oraz Blanka Jordan będą gośćmi drugiej edycji Posnania Future Trends. W trakcie trzech dni imprezy odbędzie się ponad 30 warsztatów, spotkań i prelekcji z trendsetterami.

Posnania to wyjątkowa przestrzeń z bogatą ofertą kulturalno-rozrywkową, w której można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze. Pod koniec marca ponownie spotkają się tutaj uznani trendseterzy, którzy zachęcą do zapoznania się z najnowszymi trendami w modzie, jedzeniu i designie.

– Zapraszamy wszystkich na wyjątkowe warsztaty i spotkania z ciekawymi gośćmi, którzy podpowiedzą nam jak odmienić się na wiosnę i przygotować na tą najpiękniejszą porę roku – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii. – Tym co wyróżnia nasze wydarzenie jest spojrzenie w przyszłość w poszukiwaniu najbardziej lifestylowych i nowatorskich rozwiązań – dodaje

W Atrium stworzona zostanie strefa Food, pełna ciekawych warsztatów i pokazów kulinarnych. Na miejscu będzie można spotkać się z blogerką Cooka.pl oraz Whiteplate, wziąć udział w zajęciach z przygotowywania przekąsek na wielkanocny stół, warsztatów fotografii kulinarnej czy pokazach sushi i tworzenia wzorów na kawie.

Forum zostanie podzielone na dwie części. Na parterze będzie można poznać najnowsze trendy w modzie, które przybliży Jessica Mercedes. O sukcesie Bizuu opowie Blanka Jordan, jedna z założycielek marki, a o makijażu Klaudia Owczarek. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w metamorfozach ze stylistką, warsztatach doboru oprawek okularów i malowania koszulek oraz pokazach stylizacji paznokci.

Ostatnia strefa – Form, to kreatywna przestrzeń warsztatowa. Pod okiem specjalistów będzie można wziąć udział w warsztatach tworzenia drewnianych zabawek, wielkanocnych wianków i pisanek oraz przygotować papierowe dekoracje na świąteczny stół. Filozofię DIY przybliży blogerka Kasia Ogórek.

Posnania Future Trends odbędzie się w dniach 23 – 25 marca. Pełen program wydarzenia można znaleźć na stornie www.posnania.eu.

Comments

comments

109
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...