Najlepsze rozwiązania na tegoroczne święta

Informacja Prasowa - 12.12.2019
233

Najlepsze rozwiązania na tegoroczne święta

Kto czuje już świąteczny klimat? Grudzień to piękny miesiąc przepełniony świąteczną atmosferą, kolorowymi ozdobami i zapachem pierniczków. Jednocześnie dla wielu osób jest to zabiegany okres. Dużo spraw musi zostać sfinalizowanych przed końcem roku, na głowie pozostają świąteczne porządki i robienie wypieków. Nic dziwnego, że może brakować czasu. Im bliżej świąt, tym atmosfera robi się bardziej napięta i trudno w pełni wykorzystać świąteczny, rodzinny klimat. Do Świąt pozostało już nie wiele czasu, jednak to nie oznacza, że jest za późno na wybór idealnego prezentu.

 

Jaki prezent cieszy najbardziej?

Według badania Kantar Millward Brown przeprowadzonego w 2017 r. 49% Polaków kupuje świąteczne prezenty na ostatnią chwilę, a tylko 7% robi to szybciej. Niejedna osoba patrząc na doświadczenie swoje i swoich bliskich mogłaby się z tym wynikiem zgodzić. Dodatkowo, aż 88% badanych nie lubi przedświątecznych zakupów. Zapytani, dlaczego, w 68% odpowiadali, że obawiają się o wybór nietrafionego prezentu, a w 54% mówili, że nie chcą spotkać się w sklepach ze zdenerwowaniem innych. Wyniki są bardzo interesujące i można by rzec —kłopotliwe. Można sobie z tym poradzić i sprawić, że okres okołoświąteczny stanie się spokojnym czasem spędzonym z rodziną, bez wpadania w przedświąteczny szał. Warto zastanowić się, co sprawiłoby radość bliskim oraz poznać prezenty, po które najczęściej się sięga. Coraz częściej wybiera się przedmioty z działu technologii, takie jak laptopy, tablety czy słuchawki. Nie ma wątpliwości co do użyteczności takich prezentów, ale jednocześnie są one w znacznej mierze częścią każdego domowego wyposażenia. W tej sytuacji zwiększa się znaczenie rozwiązań smart home, takich jak zdalnie sterowane gniazdka sieciowe, przenośne kamery czy stacje łączące nasz telefon z urządzeniami gospodarstwa domowego. Popularnością cieszą się ze względu na intuicyjne użytkowanie, zastosowanie w codziennym życiu, a także przystępną cenę.

 

Rozwiązanie dla każdego?
Na rynku pojawiło się wiele produktów o podobnych funkcjach, ale zdecydowanie, jednym z ostatnio wybieranych hitów jest nowa, wewnętrzna kamera C1C EZVIZ, która zaskoczy niejednego fana elektroniki. Jej funkcjonalność sprawia, że to dobry prezent dla każdego. Kamera dostosowana do wielu potrzeb posiada filtr podczerwieni dzięki czemu, nawet w nocy nagrania nie tracą na jakości. Wyposażona jest w  technologię PiR dzięki, której można mieć pewność, że spadający przedmiot nie uruchomi niepotrzebnie alarmu. Wszystkie opcje kontrolowane są poprzez aplikację, co sprawia, że korzystanie z omawianego rozwiązania jest bardzo proste i nie są potrzebne żadne umiejętności techniczne, żeby w pełni ją wykorzystać. Dzięki magnetycznej podstawie, założenie kamery w dowolnym miejscu na metalowej powierzchni, nie zajmie nawet kilku minut. W momencie, kiedy potrzebna jest chwila prywatności, można włączyć tryb uśpienia. Dla tych, którzy chcą zadbać o komfort i bezpieczeństwo swoich bliskich, na pewno będzie to dobry wybór. Taki prezent sprawdzi się dla rodziców, który chcą mieć swoje pociechy na oku. Dla osób zapracowanych, które chcą zabezpieczyć dom podczas długiej nieobecności za dnia i podczas wyjazdów oraz dla osób starszych, by rodzina mogła mieć pod kontrolą swoich najbliższych.

 

A więc na co zwrócić uwagę w te święta?

Warto w corocznym świątecznym szale skupić się na tym, co faktycznie jest szczególnie ważne w tym okresie. Rodzina, wspólne spędzanie czasu powinno wyjątkowo zbliżać nas w każde święta. W tym roku omiń przedświąteczną gorączkę i wybierz prezent już dzisiaj,  zaoszczędzając na czasie i nerwach. Zastanawiając się nad prezentem, warto uwzględnić najnowsze trendy i nowoczesne rozwiązania, które nie tylko będą nietuzinkową niespodzianką dla bliskiej osoby, ale także będą w pełni funkcjonalne i praktyczne. Taki prezent z pewnością nie wyląduje zakurzony w szufladzie.

Comments

comments

233
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...