Najdziwniejsze aplikacje na rynku

Jerzy Ciszewski - 27.11.2015
268

Jeśli jeszcze tego nie widziałeś – warto sprawdzić, może omija Cię coś fajnego.

1. Zips Lite. Nikt jeszcze nie odkrył czemu służyć ma ta aplikacja. Kompulsywne zapinanie suwaków? Problem z nadpobudliwością? Te problemy rozwiąże właśnie ta aplikacja. Jak? Jeśli poczujesz nieodpartą chęć rozsunięcia lub zasunięcia zamka, po prostu zrobisz to na ekranie swojego telefonu. Kuszące, pomocne, proste. Dziwne.

2. Inną równie interesującą aplikację jest RunPee. Ta jednak odznacza się dość osobliwą (całkiem potrzebną) funkcją. Pomaga znaleźć moment filmu, w którym najkorzystniej będzie wyjść do toalety, aby nie przegapić niczego istotnego. Ma też całkiem wysokie oceny wśród użytkowników. To znaczy, że potrzeba jest naprawdę matką wynalazków. Dzięki tej aplikacji możemy spokojnie zająć się wzbogacaniem naszej pamięci kolejnymi filmami.

3. Drunk Dial No! jak sama nazwa wskazuje, wiąże się ze spożywaniem alkoholu. Każdy z nas miał choć jedną sytuację w życiu, w której zadzwonił po kilku drinkach do niewłaściwej osoby. Niewłaściwej, czyli na przykład do byłego partnera, mamy, niezbyt lubianej koleżanki. Ta aplikacja ma blokować możliwość dzwonienia do tych osób, kiedy nasz stan tego zacznie wymagać. Pomocne zarówno dla fanów imprez, jak i spokojnego otoczenia rozrywkowych znajomych.

4. My BIC® lighter to zabawna aplikacja i inicjatywa firmy Bic, znanej z produkcji między innymi zapalniczek. Jest to odpowiedź na niebezpieczne zabawy z ogniem na przykład podczas koncertów. Zamiast tradycyjnej zapalniczki możemy wyciągnąć w zastępstwie nasz telefon, na którym widnieje ten gadżet. Nie trzeba się martwić o nastrój, aplikacja pomaga w zapewnieniu odpowiednich warunków. Bez ryzyka interwencji straży pożarnej. Konkurencja jednak nie śpi, bo firma Zippo, producenci kultowych zapalniczek także mają swoją aplikację.

5. Test całowania. Po co komuś partner, skoro można sprawdzić swoje umiejętności przy pomocy telefonu? Motorola stworzyła już co prawda swoją kampanię o przywiązaniu się ludzi do swoich urządzeń przenośnych, ale takiego scenariusza na pewno nikt nie przewidział. Kto chce sprawdzić swoje umiejętności?

FullSizeRender (4)

Comments

comments

268
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...