„Nagroda Newsweeka im. Teresy Torańskiej” w tym roku z nową kategorią

Informacja Prasowa - 11.07.2016
136

Nowa kategoria w konkursie "Nagroda Newsweeka im. Teresy Torańskiej" - "Najlepsze w Internecie"

Rozpoczęła się IV edycja konkursu o „Nagrodę Newsweeka im. Teresy Torańskiej”. W tym roku po raz pierwszy wyróżnienie przyznane zostanie w kategorii „Najlepsze w Internecie” dla autorów treści publikowanych w sieci. Nagrody wręczone zostaną także w kategoriach: „Najlepszy materiał dziennikarski”, „Najlepsza książka” oraz „Działalność społeczna”.

Konkurs „Nagroda Newsweeka im. Teresy Torańskiej” jest wspólną inicjatywą tygodnika „Newsweek Polska” i powołanej w 2013 roku Fundacji im. Teresy Torańskiej. Wyróżnienia mają na celu propagowanie kultury słowa w życiu publicznym oraz promowanie autorów znaczących materiałów dziennikarskich i postaw prospołecznych.

Kapituła konkursu przyznaje nagrody w czterech kategoriach. W tegorocznej edycji po raz pierwszy zostanie wręczone wyróżnienie w kategorii „Najlepsze w Internecie”, do której mogą zgłaszać się twórcy przygotowujący materiały publikowane w Internecie – blogerzy, vlogerzy, dziennikarze redagujący treści do portali internetowych.

– Zauważamy i doceniamy zwiększający się wpływ autorów, publikujących w Internecie, dlatego zdecydowaliśmy się w tym roku na dodanie nowej kategorii – argumentuje Dariusz Zieliński, dyrektor zarządzający marką „Newsweek Polska”. – Spośród tekstów i materiałów wideo, publikowanych codziennie w Internecie, chcemy znaleźć i nagrodzić autorów jakościowych treści – dodaje.

Zgłoszenia do Nagrody w kategoriach „Najlepszy materiał dziennikarski”, „Najlepsza książka” oraz „Najlepsze w Internecie” można przesyłać za pośrednictwem strony www.fundacjatoranskiej.pl do 11 września br. W kategorii „Działalność społeczna” kandydatów nominuje Kapituła. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie Fundacji. Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni pod koniec listopada br.

Comments

comments

136
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...