„Nagroda Newsweeka im. Teresy Torańskiej” w tym roku z nową kategorią

Informacja Prasowa - 11.07.2016
33

Nowa kategoria w konkursie "Nagroda Newsweeka im. Teresy Torańskiej" - "Najlepsze w Internecie"

Rozpoczęła się IV edycja konkursu o „Nagrodę Newsweeka im. Teresy Torańskiej”. W tym roku po raz pierwszy wyróżnienie przyznane zostanie w kategorii „Najlepsze w Internecie” dla autorów treści publikowanych w sieci. Nagrody wręczone zostaną także w kategoriach: „Najlepszy materiał dziennikarski”, „Najlepsza książka” oraz „Działalność społeczna”.

Konkurs „Nagroda Newsweeka im. Teresy Torańskiej” jest wspólną inicjatywą tygodnika „Newsweek Polska” i powołanej w 2013 roku Fundacji im. Teresy Torańskiej. Wyróżnienia mają na celu propagowanie kultury słowa w życiu publicznym oraz promowanie autorów znaczących materiałów dziennikarskich i postaw prospołecznych.

Kapituła konkursu przyznaje nagrody w czterech kategoriach. W tegorocznej edycji po raz pierwszy zostanie wręczone wyróżnienie w kategorii „Najlepsze w Internecie”, do której mogą zgłaszać się twórcy przygotowujący materiały publikowane w Internecie – blogerzy, vlogerzy, dziennikarze redagujący treści do portali internetowych.

– Zauważamy i doceniamy zwiększający się wpływ autorów, publikujących w Internecie, dlatego zdecydowaliśmy się w tym roku na dodanie nowej kategorii – argumentuje Dariusz Zieliński, dyrektor zarządzający marką „Newsweek Polska”. – Spośród tekstów i materiałów wideo, publikowanych codziennie w Internecie, chcemy znaleźć i nagrodzić autorów jakościowych treści – dodaje.

Zgłoszenia do Nagrody w kategoriach „Najlepszy materiał dziennikarski”, „Najlepsza książka” oraz „Najlepsze w Internecie” można przesyłać za pośrednictwem strony www.fundacjatoranskiej.pl do 11 września br. W kategorii „Działalność społeczna” kandydatów nominuje Kapituła. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie Fundacji. Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni pod koniec listopada br.

Comments

comments

33
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...