Muzyka i biznes znów połączą siły, by pomóc szpitalom dziecięcym

Informacja Prasowa - 31.05.2021
293

Muzyka i biznes znów połączą siły, by pomóc szpitalom dziecięcym

Muzyka i biznes znów połączą siły, by pomóc szpitalom dziecięcym

7 czerwca o godz. 19 odbędzie się III Koncert Charytatywny „Wielcy Artyści Małym Pacjentom” organizowany przez Fundację Virtuosa. To wyjątkowa okazja, żeby posłuchać Jakuba Józefa Orlińskiego – światowej sławy kontratenora, który od dwóch lat podbija serca słuchaczy na całym świecie. Wyjątkowy klimat wydarzenia zostanie podkreślony efektownymi, stworzonymi specjalnie do repertuaru wizualizacjami. Całkowity dochód z koncertu wesprze modernizację, po 40 latach, Izby Przyjęć Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie. Dzięki zgodzie wytwórni Erato/Warner Classic można obejrzeć streaming koncertu, kupując bilet pod adresem https://bit.ly/3yIORZZ, gdzie znajdują się również wszystkie szczegóły na temat programu i celu wydarzenia.

Koncert ten to kontynuacja rozpoczętego 2 lata temu cyklu charytatywnego z udziałem największych światowych gwiazd opery, który uświetnili już m.in. Aleksandra Kurzak i Roberto Alagna, występując pro bono.  Bilety z koncertów sfinansowały m.in. przeniesienie i modernizację banku krwi w CZD. Pomysłodawcą i twórcą wydarzenia jest wybitna skrzypaczka-solistka, prezes wspieranej przez Colliers Fundacji Virtuosa – Patrycja Piekutowska – która zawiesiła swoją międzynarodową karierę artystyczną, by skupić się na działalności charytatywnej.

– Cieszę się, że kolejny raz na koncert z cyklu „Wielcy Artyści Małym Pacjentom” udało się zaprosić wspaniałych artystów, a ich występy przyczynią się do wsparcia głównego celu Fundacji na ten rok – kompleksowej modernizacji Izby Przyjęć i Holu Rejestracji 30 poradni specjalistycznych Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”. Tylko od dobrego serca publiczności tego wyjątkowego koncertu zależy, czy cel ten uda nam się zrealizować już w te wakacje. Zapraszamy! – mówi Patrycja Piekutowska, prezes Fundacji Virtuosa, która poprowadzi koncert.

Comments

comments

293
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...