„Filmowy BANG!” – nowy program Multikina na YouTube

Informacja Prasowa - 24.04.2017
236

Multikino z nowym programem na YouTube

Multikino ruszyło z nowym youtube’owym programem „Filmowy BANG!”. Autorskie show będzie miało premierę w każdą środę o godzinie 16.00 na oficjalnym kanale MultikinoTV. 

19 kwietnia na kanale YouTube MultikinoTV miał premierę pierwszy odcinek nowego programu „Filmowy BANG!”. Zwięzła i energiczna formuła w humorystyczny sposób przybliża subskrybentom kanału MultikinoTV najciekawsze premiery, interesujące newsy filmowe, akcje specjalne sieci Multikino oraz nadchodzące konkursy.

Powstanie programu „Filmowy BANG!” jest elementem naszej strategii rozwoju content marketingu. Jest to pierwszy newsowy program tworzony przez sieć kinową w Polsce. Mamy nadzieję, że taka formuła spotka się z pozytywnym przyjęciem przez widzów Multikina i zyskamy rosnącą widownię z odcinka na odcinek, a sam program będzie pomocny między innymi w wyborze filmowego repertuaru – dodaje Edyta Pawłowicz-Ziurkowska, Dyrektor Działu Marketingu Multikino S.A.

„Filmowy BANG!” prowadzi redaktor Piotr Olczyk, który od 2015 roku tworzy artykuły i recenzje na stronę www.multikino.pl, a od 2016 roku realizuje cotygodniowe zestawienia „TOP Multikino”. Za koordynację i nadzór produkcji programu odpowiada Natalia Kaleta-Nguyen, PR Manager sieci Multikino.

Nowe odcinki programu „Filmowy BANG!” będą publikowane w każdą środę o godz. 16.00 na kanale YouTube MultikinoTV. Będą one wykorzystywane również jako content na Fan Page’u Multikino Polska.

Premierę pierwszego odcinka „Filmowego BANGU!” wsparła kampania marketingowa we wszystkich social mediach sieci Multikino. Za ideę programu i jego wykonanie w całości odpowiada Dział Marketingu Multikino S.A. Program realizuje GNIEW PRODUCTION.

Comments

comments

236
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...