Mroczek i Sikora awansują w zespole Reprise

Informacja Prasowa - 14.05.2021
161

Mroczek i Sikora awansują w zespole Reprise

Mroczek i Sikora awansują w zespole Reprise

Zespoły Biddable i SEO agencji Reprise mają nowych szefów.

Aleksander Mroczek i Paweł Sikora awansowali w strukturach Reprise’a, obejmując stanowiska odpowiednio Head of Biddable i Head of SEO. Są to nowo powstałe funkcje w strukturach agencji. Obaj raportują bezpośrednio do Jacka Dymkowskiego, Managing Directora Reprise’a.

– W Reprise staramy się doceniać talenty, dlatego niezmiernie się cieszę, że kandydatów na stanowiska szefów zespołów Biddable i SEO wyłoniliśmy z spośród obecnych pracowników agencji. Aleksander i Paweł to managerowie z wiedzą, kompetencjami i niezwykle silną pozycją w zespole. Z takimi liderami jestem spokojny o najwyższą jakość obsługi – mówi Jacek Dymkowski, Managing Director agencji Reprise.

Aleksander Mroczek zarządza zespołami SEM, paid social. Odpowiada również za kształtowanie strategii dla obecnych i przyszłych klientów agencji, pogłębianie synergii i automatyzację z różnymi kanałami mediowymi. Obecnie w jego zespole pracuje 20 specjalistów. Z agencją związany jest od 2018 r. Wcześniej odpowiedzialny za obsługę klientów działających na rynku B2B i B2C, w Polsce i regionie EMEA. Certyfikowany trener Google Marketing Platform.

Paweł Sikora odpowiada w agencji Reprise za obszar SEO, rozwój usług i produktów SEO. Zarządza kilkuosobowym zespołem specjalistów. Przez ostatnie 5 lat pracował jako SEO Coordinator w Reprise. Wcześniej był menedżerem i specjalistą ds. SEO m.in. w Zenith (Peformics), OMD Poland, SEMtec i Cube Group.

Aleksander Mroczek

Paweł Sikora

Comments

comments

161
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...