MoveApp wygrywa przetarg na realizację aplikacji mobilnej dla Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie

Redaktor Publicrelations - 10.07.2018
293

MoveApp wygrywa przetarg na realizację aplikacji mobilnej dla Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie

Agencja interaktywna z Wrocławia, która od 12 lat z powodzeniem buduje wizerunek polskich i międzynarodowych marek, wygrała przetarg na stworzenie aplikacji mobilnej dla GPW. Będzie to wersja 3.0. Tym samym kontynuowana jest 6-letnia współpraca ze spółką.

Zespół MoveApp – Grupa Me & My Friends tworzy autorskie rozwiązania z zakresu aplikacji mobilnych dla systemów iOS i Android, które były wielokrotnie nagradzane między innymi tytułami Mobile Trends Awards, Golden Arrow czy impactor.

To dla nas duża motywacja i cieszymy się z możliwości realizacji kolejnych projektów z obszaru digital dla tak znamienitej instytucji jak warszawska giełda. Wersja 3.0 na pewno pozytywnie zaskoczy użytkowników rozszerzeniem funkcjonalności. Na tym etapie nie mogę zdradzić więcej szczegółów

KOMENTUJE WYGRANĄ W PRZETARGU BARTOSZ BRAŻEWICZ-DOSIÓŁKO, PROJECT MANAGER DIRECTOR W GRUPIE ME & MY FRIENDS.

Wrocławska firma stworzyła także dwie wcześniejsze wersje tej aplikacji i zaprojektowała pierwszego bota w historii warszawskiej giełdy, działającego za pośrednictwem popularnego komunikatora Facebook Messenger.
GPW jest największą giełdą regionu Europy Środkowej i Wschodniej i już od kilku lat śmiało wykorzystuje nowe technologie.

Comments

comments

293
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...