Move Closer rozpoczyna współpracę z Papaya Films

Informacja Prasowa - 31.07.2019
106

Move Closer rozpoczyna współpracę z Papaya Films

Software house Move Closer nawiązał współpracę z Papaya Films. Jej celem jest optymalizacja platform internetowych działających w ramach Papaya Films i przygotowanie ich do dalszego dynamicznego rozwoju.

Papaya Films to wiodący polski dom produkcyjny o międzynarodowym zasięgu. Wyróżnia go różnorodność realizowanych projektów – od produkcji reklamowych dla klientów w Polsce i za granicą, aż po wiele inicjatyw autorskich, takich jak np. konkurs Papaya Young Directors, Papaya.Rocks, Papaya Films Academy. Wynikiem tak szerokich działań jest szybko rosnąca liczba platform internetowych.

-Wraz z rozwojem Papaya Films postanowiliśmy znaleźć rozwiązania, które pomogą nam zoptymalizować procesy produkcyjne, a jednocześnie umożliwią rozwój wszystkich naszych dodatkowych inicjatyw: Papaya Young Directors, Papaya Academy, Papaya.Rocks czy Papaya Social. Planujemy stworzyć dla nich jeden wspólny ekosystem, który przyniesie nam nowe możliwości i usprawni zarządzanie wszystkimi projektami – Antonina Scipio del Campo – Head of Development Papaya Films

papaya logo.png
W ramach współpracy, Move Closer przeprowadzi audyt technologiczny platform internetowych funkcjonujących w ramach Papaya Films, będzie odpowiadać za ich optymalizację i wdrożenie procesów zwiększających stabilność i bezpieczeństwo całej infrastruktury.
Mikołaj Czajkowski - General Manager Move Closer

Mikołaj Czajkowski – General Manager Move Closer

-Doświadczenie i wysokie kompetencje zespołu Move Closer pozwoliły nam dobrze zidentyfikować potrzeby klienta i zaoferować rozwiązania dopasowane do specyfiki jego biznesu oraz wysokich wymagań branży, w której funkcjonuje. Pracujemy nad narzędziami, które umożliwią Papaya Films efektywniejsze zarządzanie istniejącymi platformami i skuteczniejsze dotarcie do użytkowników – Mikołaj Czajkowski – General Manager Move Closer

Comments

comments

106
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...