Motowizja zaprasza na MARMA 30. Rajd Rzeszowski

Informacja Prasowa - 06.08.2021
281

Motowizja zaprasza na MARMA 30. Rajd Rzeszowski

Motowizja zaprasza na MARMA 30. Rajd Rzeszowski

 W czwartek o 20:00 na Rynku w Rzeszowie rozpocznie się jubileuszowy trzydziesty Rajd Rzeszowski, będący m.in. czwartą rundą ProfiAuto RSMP. Do rywalizacji w jednym z najstarszych rajdów w Polsce przystąpi blisko sto załóg.

Lista zgłoszeń MARMA 30. Rajdu Rzeszowskiego jest mocno międzynarodowa, ponieważ jest to także eliminacja Rajdowego Pucharu Europy (FIA ERT), Mistrzostw FIA Strefy Europy Centralnej (FIA CEZ), a także Rajdowych Mistrzostw Słowacji (MSR). Do tego dojdzie 16 załóg MOTUL HRSMP. Sam rajd składa się z 11 odcinków specjalnych na których załogi rywalizować będą w piątek i sobotę.

Drugiego dnia do rywalizacji przystąpią także załogi Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska, które wezmą udział w siódmej edycji Rajdu Rzeszowiak. Zawodnicy RSMŚl pojadą po tych samych odcinkach specjalnych, przez co będą mieli okazję sprawdzić się na legendarnych próbach, a także zawalczą w centrum Rzeszowa na odcinku miejskim.

Motowizja, jako patron medialny ProfiAuto Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, jak zwykle przygotowała szeroki program relacji z MARMA 30. Rajdu Rzeszowskiego dzięki którym kibice będą mogli zobaczyć jak wyglądała rywalizacja w tegorocznej edycji. 

  • RSMP Raport Sezon 2021 – piątek, 13 sierpnia, godz. 20:00
  • HRSMP 2021 – piątek, 13 sierpnia, godz. 20:35
  • Studio Rajdowe – Rajd Rzeszowski – piątek 20 sierpnia, godz. 21:00

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Comments

comments

281
Komentarze
Sonda

Czy przypadek jazdy autem po alkoholu, dokonanej przez Beatę Kozidrak, będzie miał wpływ na jej dalszą karierę ??

Loading ... Loading ...