(Moto)Wizja Tygodnia – 24 stycznia – 31 stycznia

Jerzy Ciszewski - 25.01.2022
194

(Moto)Wizja Tygodnia – 24 stycznia - 31 stycznia

(Moto)Wizja Tygodnia – 24 stycznia – 31 stycznia

Jak co tydzień, Motowizja w swojej ramówce ma szereg propozycji dla każdego miłośnika motoryzacji i motorsportu. Zobaczcie co Was czeka w nadchodzących dniach! (Moto)Wizja Tygodnia będzie publikowana w każdy poniedziałek, tak aby dostarczyć informacji o najciekawszych premierach, relacjach na żywo czy wybranych powtórkach, które warto obejrzeć.

>> Poniedziałek, 24.01

 21:30 Rajdowe Mistrzostwa Polski Samochodów Terenowych – podsumowanie sezonu 2021 (PREMIERA)

Sezon 2021 w Rajdowych Mistrzostwach Polski Samochodów Terenowych składał się z sześciu rund. Większość z nich miała miejsce na Pomorzu w okolicach Drawska Pomorskiego.

 22:00 Ferrari Challenge Europe – podsumowanie sezonu 2021 (PREMIERA)

Siedem weekendów wyścigowych wyłoniło mistrzów w europejskim Ferrari Challenge. Podsumowanie rywalizacji w pucharze włoskiej marki.

>> Wtorek, 25.01

 20:40 Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski – podsumowanie sezonu 2021 (PREMIERA)

Podczas czterech weekendów wyścigowych na Torze Poznań toczyła się walka w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Zobacz jak wyglądała rywalizacja topowych polskich kierowców w minionym roku!

22:30 59. Rajd Barbórka 2021

Rajd Barbórka to tradycyjne zakończenie roku w polskim motorsporcie. Od dekad najlepsze załogi rajdowe i goście z innych dyscyplin rywalizują w Warszawie w imprezie z jednej strony pokazowej, ale niezwykle prestiżowej.

>> Środa, 26.01

 18:35 Rajd Polski – szybkość, pasja, emocje

W 1921 roku po raz pierwszy odbył się Rajd Polski. Od tego czasu zmieniał on swoją lokalizację, typ odcinków specjalnych, gościł w najważniejszych mistrzostwach. Nie zmieniło się jedno – wciąż jest to unikatowy rajd o wspaniałej historii. Specjalny dokument, który powstał z okazji setnych urodzin jednego z najstarszych rajdów na świecie.

>> Czwartek, 27.01

 19:55 Hankook 24h Series – podsumowanie 24h Dubai (PREMIERA)

Międzynarodowy sezon wyścigowy po raz kolejny zainagurowany został w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Hankook 24h Dubai rozpoczął sezon rywalizacji w 24h Series, a na Bliski Wschód zjechały się także gościnnie startujące największe gwiazdy wyścigów GT.

21:00 Magazyn PitBike.tv (PREMIERA)

Wszystko, co najważniejsze w świecie mini motocykli pit bike. Relacje z zawodów, wieści z treningów, a także porady ekspertów i trenerów. Stała pozycja dla pasjonatów najmłodszej, ale najszybciej się rozwijającej formy sportu motocyklowego w Polsce.

21:30 The Inside Line – Najszybsi z najszybszych (PREMIERA)

Stały punkt ramówki Motowizji – cotygodniowe doniesienia ze świata królowej sportu motorowego. Newsy, podsumowania i doniesienia z mediów społecznościowych. Najszybsza “pigułka” tego, co najważniejsze!

22:00 Motoślad (PREMIERA)

Kultowy już program Aleksandra “Ostrego” Ostrowskiego. Od lat opowiada on ze swoją ekipą o miłości do motocykli pokazując zarówno nowsze, jak i starsze modele, odwiedzając ciekawych ludzi i pasjonujące miejsca.

>> Sobota, 29.01

10:35 Na osi (PREMIERA)

Magazyn dla tych, którzy lubią pojazdy “wagi ciężkiej”. Ciekawostki, informacje i porady dla wszystkich miłośników i osób związanych z ciężarówkami.

11:15 Jeżdżę na prąd (PREMIERA)

Czasem w życiu trzeba płynąć z prądem – w Motowizji jest też miejsce dla tych, którzy interesują się elektromobilnością. Cotygodniowy magazyn o nowościach z branży i dostępnych na rynku samochodach elektrycznych.

11:35 Motowizjoner (PREMIERA)

Wejdźcie w świat świat motowizjonerów! Enrico Buscema i jego ekipa pokażą wam piękno dwóch kółek, a także odwiedzą mnóstwo wyjątkowych miejsc i przedstawią niezwykłych, spotkanych po drodze, moto-entuzjastów. Nie zabraknie też testów motocykli oraz porad dla wszystkich wybierających się w podróż jednośladem.

15:40 Moto Archiwum Wojtka Majewskiego (PREMIERA)

Wojciech Majewski zabierze Was w podróż w czasie. Wspólnie powspominacie “stare, dobre czasy” motorsportu, a znany dziennikarz podzieli się swoimi opowieściami i anegdotami z lat pracy w branży.

20:55 Andros e-Trophy 2021-2022 – Lans en Vercors (PREMIERA)

Przedostatnia runda Trophee Andros odbyła się na najbardziej technicznym obiekcie, położonym w turystycznym miasteczku Lans-en-Vercors niedaleko Grenoble. Znajdujący się tam tor jest nieodłączną częścią kalendarza – tylko raz zabrakło dla niego miejsca.

>> Niedziela, 30.01

12:00 Motojazda (PREMIERA)

Marek Wieruszewski zaprasza do “garażu Motowizji”. W niebanalny, ale informatywny sposób sprawdza na rynku dzieląc się swoimi przemyśleniami oraz opiniami na temat samochodu, które sprawdza. Tym razem opowie o Skodzie Octavia Scout i o tym co się stało z uterenowionym kombi.

12:30 Autoportret Ostrego (PREMIERA)

Aleksander “Ostry” Ostrowski oprócz pasji do dwóch kółek, ma także słabość do czterech. W Autoportrecie opowiada o tej części swojej miłości do motoryzacji.

>> Poniedziałek, 31.01

21:30 Driftingowe Mistrzostwa Polski – podsumowanie sezonu 2021 (PREMIERA)

Kolejny sezon Driftingowych Mistrzostw Polski był pełen emocji. Nie obyło się też bez kilku kontrowersyjnych decyzji!

Comments

comments

194
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...