(Moto)Wizja Tygodnia – 14-21 listopada

Jerzy Ciszewski - 14.11.2022
20

Oto nasze propozycje na nadchodzące osiem dni.

(Moto)Wizja Tygodnia – 14-21 listopada

 

Rok powoli się kończy, ale w Motowizji sezon trwa non stop. Oto nasze propozycje na nadchodzące osiem dni.

 >> Poniedziałek, 14.11

19:05 Onboard (PREMIERA)

Kompilacja najciekawszych materiałów z kamer pokładowych wysłanych przez zawodników i zebranych przez Motowizję, dzięki którym każdy poczuje się jak kierowca rajdowy czy wyścigowy.

21:55 WRC: Rajd Japonii (PREMIERA)

Po ponad dekadzie przerwy Japonia wreszcie wróciła do kalendarza WRC. Na asfaltowych odcinkach specjalnych wokół Nagoi o tytuł mistrzowski w WRC2 walczyli Kajetan Kajetanowicz oraz Maciej Szczepaniak.

23:00 FIA Motorsport Games 2022: podsumowanie GT Cup (PREMIERA)

Załogi z trzynastu państw rywalizowały o medale podczas Igrzysk Sportów Motorowych w GT Cupie. W dyscyplinie w której Polska w 2019 roku zdobyła srebro nasz kraj w tegorocznej edycji reprezentowali Karol Basz oraz Marcin Jedliński.

 >> Wtorek, 15.11

 20:20 Kultowe Rajdowe: Volvo Amazon (PREMIERA)

Na odcinkach specjalnych w Polsce pojawia się coraz więcej ciekawych rajdówek. Od tego roku startuje Volvo Amazon Artura Skrabalaka, najstarsza maszyna rywalizująca w HRSMP.

>> Środa, 16.11

 19:05 World RX: Nurburgring (PREMIERA)

Podobnie, jak to było rok temu, sezon Rallycrossowych Mistrzostw Świata kończy się na Nurburgringu. Specyficzny mikroklimat gór Eifel sprawiał, że pogoda – jak zwykle – była kompletnie nieprzewidywalna.

 21:25 Ferrari Challenge: podsumowanie Finali Mondiali (PREMIERA)

Pierwszy raz od 1999 roku finał światowy Ferrari Challenge odbył się na Autodromo Enzo e Dino Ferrari w Imoli. Do malowniczej Emilii Romanii przyjechali zawodnicy z całego świata, by rozstrzygnąć, kto jest najlepszym kierowcą pucharowych Ferrari 488 Challenge Evo.

>> Czwartek, 17.11

 18:00 FastZone (PREMIERA)

Magazyn Fast Zone to cotygodniowe podsumowanie wydarzeń z zagranicznych serii wyścigowych. W FastZone obecne zarówno są te czołowe mistrzostwa i puchary, jak i te mniej znane, przez co to świetna okazja do “poszerzenia horyzontów” ze świata wyścigów samochodowych.

 20:30 Magazyn Pitbike.tv (PREMIERA)

Wszystko, co najważniejsze w świecie mini motocykli pit bike. Relacje z zawodów, wieści z treningów, a także porady ekspertów i trenerów.

21:30 The Inside Line – Najszybsi z najszybszych (PREMIERA)

Stały punkt ramówki Motowizji – cotygodniowe doniesienia ze świata królowej sportu motorowego. Newsy, podsumowania i doniesienia z mediów społecznościowych. Najszybsza “pigułka” tego, co najważniejsze!

22:00 Motoślad (PREMIERA)

Kultowy już program Aleksandra “Ostrego” Ostrowskiego. Od lat opowiada on ze swoją ekipą o miłości do motocykli pokazując zarówno nowsze, jak i starsze modele, odwiedzając ciekawych ludzi i pasjonujące miejsca.

>> Piątek, 18.11

 19:05 FIA Pure Motorsport (PREMIERA)

Pełnia różnorodności sportu samochodowego w jednym programie. W magazynie FIA Pure Motorsport relacje z wyjątkowych dyscyplin, historie lokalnych mistrzów i piękno prawdziwego motorsportu.

>> Sobota, 19.11 

10:35 Na osi (PREMIERA)

Magazyn dla tych, którzy lubią pojazdy “wagi ciężkiej”. Ciekawostki, informacje i porady dla wszystkich miłośników i osób związanych z ciężarówkami.

11:15 Jeżdżę na prąd (PREMIERA)

Czasem w życiu trzeba płynąć z prądem – w Motowizji jest też miejsce dla tych, którzy interesują się elektromobilnością. Cotygodniowy magazyn o nowościach z branży i dostępnych na rynku samochodach elektrycznych.

11:35 Motowizjoner (PREMIERA)

Program pełen motowizjonerów! Enrico Buscema i jego ekipa pokażą piękno dwóch kółek, a także odwiedzą mnóstwo wyjątkowych miejsc i przedstawią niezwykłych, spotkanych po drodze, moto-entuzjastów. Nie zabraknie też testów motocykli oraz porad dla wszystkich wybierających się w podróż jednośladem.

15:20 Moto Archiwum Wojtka Majewskiego (PREMIERA)

Wojciech Majewski zabiera widzów w podróż w czasie. To okazja by powspominać “stare, dobre czasy” motorsportu, a znany dziennikarz podzieli się swoimi opowieściami i anegdotami z lat pracy w branży.

>> Niedziela, 20.11

 12:00 Motojazda (PREMIERA)

Marek Wieruszewski zaprasza do “garażu Motowizji”. W niebanalny, ale informatywny sposób  sprawdza na rynku dzieląc się swoimi przemyśleniami oraz opiniami na temat samochodu, które  testuje.

12:30 Autoportret Ostrego (PREMIERA)

Aleksander “Ostry” Ostrowski oprócz pasji do dwóch kółek, ma także słabość do czterech.  W Autoportrecie opowiada o tej części swojej miłości do motoryzacji.

>> Poniedziałek, 21.11

19:05 Onboard (PREMIERA)

Kompilacja najciekawszych materiałów z kamer pokładowych wysłanych przez zawodników i zebranych przez Motowizję, dzięki którym każdy poczuje się jak kierowca rajdowy czy wyścigowy.

21:30 Puchar Toru Modlin: runda V (PREMIERA)

Zmagania w ramach Pucharu Toru Modlin ponownie zakończyły się w listopadzie. Finałowa runda miała w sobie elementy znane nie tylko z całego sezonu, ale także z odbywającego się w 2020 i 2021 roku Tor Modlin Rally Show.

23:00 FIA Motorsport Games 2022: podsumowanie F4 Cup i TC Cup (PREMIERA)

W 2019 roku FIA pierwszy raz zorganizowało Igrzyska Sportów Motorowych. Sytuacja pandemiczna nie pozwoliła przeprowadzić Motorsport Games w dwóch ostatnch latach, ale w końcu zawodnicy z całego świata – w tym z Polski – walczyli o medale na francuskim torze Paul Ricard. Podsumowanie zmagań w konkurencjach F4 i Touring Car.

Comments

comments

20
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...