Motowizja na Warsaw Motorcycle Show 2018

Informacja Prasowa - 28.02.2018
52

Motowizja na Warsaw Motorcycle Show 2018

Fani motocykli już w najbliższy weekend, od 2 do 4 marca, będą mieli swoje święto – WARSAW MOTORCYCLE SHOW 2018 w PTAK Warsaw Expo, czyli największe targi motocyklowe w Polsce. Partnerem medialnym imprezy jest Motowizja, która przygotowała dla miłośników jednośladów wiele niespodzianek.

Moc motocyklowych atrakcji z Motowizją na WARSAW MOTORCYCLE SHOW 2018.

Odwiedzający będą mogli wziąć udział w prapremierze elektrycznej wersji legendarnego polskiego skutera „Osa”. O swoim dziele, a także o 60-letniej karierze, opowiadał będzie Włodzimierz Gąsiorek, legenda polskich wyścigów motocyklowych, a także wybitny konstruktor. Na scenie głównej Warsaw Motorcyle Show 2018 obie „Osy”, ta nowa jak i oryginalna, a także sam Włodzimierz Gąsiorek pojawią się o godzinie 13:00 w sobotę i niedzielę.

Spotkania, wywiady i jeszcze więcej

Dodatkowo w strefie Motowizji będzie stało Ducati Scrambler, biorące udział w konkursie Custom Rumble 2018. Prezentować je będzie Aleksander „Ostry” Ostrowski, prowadzący programów „Motoślad” i „Auto Portret Ostrego” w Motowizji.

Poza „Ostrym”, Motowizję reprezentować będą prowadzący program „Przyjazne Motocyklistom”, a zarazem ambasadorzy całego WARSAW MOTORCYCLE SHOW 2018, Ola Kutz i Robert Skawiński. Na naszym stoisku kibice wyścigów motocyklowych będą mogli porozmawiać także z dziennikarzem oraz komentatorem Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski oraz FIM Endurance World Championship, Michałem Fiałkowskim. Gościem stoiska Motowizji będzie również Michał Łukaszczyk kilkukrotny Reprezentant Kadry Narodowej w Drużynowych Mistrzostwach Świata w Trialu Motocyklowym TDN Trial des Nations oraz kilkukrotny vice Mistrz Polski w tej dyscyplinie.

Motowizja jest najlepszym kanałem w Polsce pod względem treści poświęconej motocyklistom. Jako jedyna dedykuje w każdym tygodniu dzienne pasmo właśnie motocyklom i motocyklistom. Świat dwóch kółek jest obecny w Motowizji od samego początku istnienia stacji i występuje on zarówno w autorskich programach skierowanych do motocyklistów, takich jak „Motoślad” czy „Przyjazne Motocyklistom”, a także poprzez obecność sportu motorowego (transmisje z WMMP oraz podsumowania wyścigów FIM EWC).

Motowizja to kanał dla wszystkich pasjonatów motoryzacji. W ofercie ma ponad 10 produkcji polskich oraz ponad 30 wyselekcjonowanych europejskich i amerykańskich formatów. To wyjątkowa telewizja, która przez 24 godziny na dobę daje Ci pełen obraz świata motoryzacji. Kanał prezentuje spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości ze świata motoryzacji, a także niezapomniane spotkania z legendami i klasykami. Stacja oferuje interesujące polskie programy, zarówno dla wielbicieli czterech (Motojazda – Garaż Motowizji, gdzie nowości na drogach testuje Marek Wieruszewski, Piotr Zelt z programem Na Osi prezentującym ciężką motoryzację, Auto na wybiegu – program, w którym moda łączy się z motoryzacją czy Auto portret Ostrego – nowy format Aleksandra Ostrowskiego) jak i dwóch kółek (Motoślad, którego gospodarzem jest również Aleksander ‚Ostry’ Ostrowski oraz Przyjazne Motocyklistom – program prowadzony przez Roberta Skawińskiego i Olgę Kutz). Motowizja to także wielkie sportowe emocje: jedyne w polskiej telewizji transmisje z wyścigów serii Monster Energy NASCAR Cup Series, DTM, ADAC GT Masters – komentowane przez Michała Budziaka i

Szymona Tworza, a także relacje z wyścigów Formuły E, Porsche Carrera Cup Germany, Audi TT Cup, FIA ERC, FIA WTCR, FIM EWC.

 

Comments

comments

52
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...