Moto.pl wzmacnia dział redakcyjny

Informacja Prasowa - 28.03.2022
103

Moto.pl wzmacnia dział redakcyjny

Moto.pl wzmacnia dział redakcyjny
 
W połowie marca br. do redakcji serwisu Moto.pl dołączył Rafał Mądry. Do jego zadań należy redagowanie newsów o najnowszych trendach motoryzacyjnych oraz przygotowywanie materiałów związanych z biznesem w branży moto.
Rafał Mądry posiada wieloletnie doświadczenie w mediach. Przez 13 lat pracował w „Super Expressie”, gdzie w 2012 r. stanął na czele działu Auto. W marcu 2022 r. wzmocnił redakcję serwisu Moto.pl, w którym zajmuje się głównie newsami motoryzacyjnymi oraz zagadnieniami dotyczącymi biznesu w branży motoryzacyjnej.
– Rafał jest doświadczonym dziennikarzem, który zna specyfikę pracy w serwisie motoryzacyjnym. Bardzo się cieszę, że do nas dołączył i jestem przekonany, że będzie solidnym wzmocnieniem dla zespołu redakcyjnego Moto.pl – mówi Tomasz Korniejew, dyrektor i redaktor naczelny Moto.pl.
Moto.pl to serwis łączący motoryzację, biznes i eko-trendy, stworzony z myślą nie tylko o fanach motoryzacji, ale przede wszystkim o użytkownikach samochodów, którzy szukają przydatnych treści związanych z branżą moto. Obecnie Moto.pl jest jednym z najpopularniejszych serwisów motoryzacyjnych w Polsce. W lutym br. serwis odwiedziło 5,2 mln użytkowników, którzy wykonali w nim 15,4 mln odsłon.

Comments

comments

103
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...