Morze internetu od Orange i Leo Burnett Warszawa

Informacja Prasowa - 14.06.2021
190

Morze internetu od Orange i Leo Burnett Warszawa

Morze internetu od Orange i Leo Burnett Warszawa

10 czerwca ruszyła kolejna odsłona kampanii Orange na kartę w formacie „Trudna przyjaźń”. Reklamująca morze internetu – aż 120 GB.

Występujący już od kilku lat w reklamach Orange aktorzy Mikołaj Cieślak i Robert Górski tym razem wylądowali na obozie przetrwania na wyspie i muszą się z niej wydostać. Ale czy na pewno muszą? Słońce, plaża, internet. A nawet całe morze internetu. Czy może być lepiej?
Link do spotu: https://youtu.be/ci0JlauXy1c

Kampania będzie realizowana w telewizji, radiu i internecie, w tym w mediach społecznościowych. Powstały spoty w wersjach 80-sekundowy film do internetu oraz 30-sekundowy, który można obejrzeć w telewizji w kanałach należących m.in. do TVN i TVP. Ponadto kreacje będą emitowane w mediach społecznościowych w specjalnie dedykowanych formatach.

Kampanię przygotowano w agencji Leo Burnett Warszawa we współpracy z Orange Polska. Film wyprodukowało studio M5. Postprodukcję przygotowało studio Orka. Za udźwiękowienie odpowiada studio Lunapark. Reżyserował Marcin Filipek.

 

Comments

comments

190
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...