more communications agency dla Victorinox Poland Sp. z o. o.

Informacja Prasowa - 01.07.2020
49

more communications agency dla Victorinox Poland Sp. z o. o.

more communications agency dla Victorinox Poland Sp. z o. o.

Do grona klientów more communications agency dołączyła szwajcarska firma Victorinox. Od lipca 2020 agencja odpowiada za komunikację dla wszystkich dostępnych w Polsce kategorii produktów marek Victorinox i Wenger.

Na mocy podpisanej umowy, do zadań more communications agency należą działania
z zakresu media relations, influencer marketingu, organizacji eventów, a także komunikacja na Facebooku oraz doradztwo wizerunkowe.

Firma Victorinox powstała w 1884 roku w Szwajcarii. Początkowo funkcjonowała jako zakład produkujący noże, które szybko stały się synonimem najwyższej jakości. Szwajcarskie noże oficerskie to flagowy produkt marki, kluczowy dla rozwoju wszystkich kategorii produktów firmy. Od momentu powstania, filozofia Victorinox opiera się na fundamentalnych wartościach: tradycji, wysokiej jakości oraz innowacyjności. Dziś to przedsiębiorstwo o globalnym zasięgu, mające w ofercie produkty reprezentujące pięć kategorii: słynne „czerwone scyzoryki”, czyli – szwajcarskie noże oficerskie, noże domowe oraz profesjonalne, zegarki, torby i akcesoria podróżne oraz perfumy.

Marka Wenger  istnieje od 1893 roku, zaś należy do Grupy Victorinox od 2005 roku. Koncentruje się głównie na produkcji wysokiej jakości bagaży podróżnych, toreb biznesowych oraz zegarków.

Za działania ze strony agencji odpowiadają Anna Małysiak (Account Executive) oraz Magdalena Mikołajczak (Group Account Manager).

Klienta pozyskano w drodze przetargu. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Comments

comments

49
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...