More Bananas zadba o Rzeźnika

Informacja Prasowa - 18.02.2019
46

More Bananas zadba o Rzeźnika

More Bananas zadba o Rzeźnika

 

W styczniu 2019 agencja kreatywna More Bananas nawiązała współpracę z kolejną krakowską restauracją – Butcher/Rzeźnik. Po stronie agencji będzie prowadzenie profili w mediach społecznościowych i dbanie o spójny wizerunek marki w sieci.

Butcher/Rzeźnik to restauracja, która zaczęła działać pod koniec zeszłego roku. Znajduje się w bardzo atrakcyjnej turystycznie lokalizacji, czyli na Rynku Głównym w Krakowie. W menu królują polskie produkty najwyższej jakości. Można tu skosztować zarówno soczystego steka czy burgera, jak i wyśmienitych deserów, a już wkrótce restauracja poszerzy swoje menu o dania z ryb.

– Największą zaletą restauracji jest wysoka jakość produktów, doświadczony personel i dbałość o zadowolenie gości. To właśnie o tych wartościach chcemy mówić w mediach społecznościowych. Nie zapominamy także o podkreślaniu unikalnej atmosfery centrum miasta oraz wspólnego biesiadowania przy znakomitym jedzeniu – mówi Natalia Sikora, social media specialist w More Bananas.

To już kolejna restauracja w portfolio krakowskiej agencji. Do zadań More Bananas będzie należało prowadzenie profilu restauracji na Facebooku i Instagramie. Za działania odpowiedzialna jest Natalia Sikora (social media specialist) przy wsparciu graficznym Michała Oleksieja (art director).

More Bananas to krakowska agencja kreatywna, która skupia się na działaniach z zakresu social mediów, niestandardowych działaniach marketingowych oraz content marketingu. W portfolio agencji znajdują się klienci z takich branż jak FMCG, HORECA czy moda i uroda. Dyrektorem kreatywnym agencji jest Anna Ledwoń – Blacha.

Comments

comments

46
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...