More Bananas Wandlee

Informacja Prasowa - 28.12.2021
269

More Bananas Wandlee

More Bananas odpowiada od sierpnia 2021 za obsługę komunikacji w mediach społecznościowych spółki Wandlee, oferującej voiceboty dla branży medycznej i HR. Te innowacyjne rozwiązania wykorzystują sztuczną inteligencję i technologie rozpoznawania głosu.

 

Agencja uspójniła wizualnie i treściowo strony firmy na Facebooku i LinkedInie, a także zaplanowała działania contentowe, w tym regularne tworzenie treści blogowych marki oraz postów informacyjnych, dających użytkownikom konkretną wiedzę o produkcie. Ponadto zaplanowano kampanie reklamowe w tych kanałach.

 

  • Naszego klienta interesuje dotarcie do osób otwartych na innowacje, zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami dla biznesu. Naturalnym środowiskiem, poprzez które można się z nimi komunikować, są media społecznościowe, które są naszą specjalizacją od początku. Cieszy nas obsługa spółki wyspecjalizowanej w tak zaawansowanych technologiach. Powszechnie uważa się, że automatyzacja to coś, co odbierze pracę. Kluczowa jest edukacja ludzi w tym zakresie i komunikowanie korzyści, które dają takie rozwiązania jak voicebot. W obsłudze koncentrujemy się obecnie na budowaniu świadomości marki – mówi Ania Ledwoń-Blacha, creative owner More Bananas.

 

Od strony graficznej spółkę obsługuje Paulina Janowiec, graphic designer, a za media społecznościowe odpowiadają Daria Bokowy – Marketing Specialist oraz Sylwia Owczarek – Junior Marketing Specialist.

 

Firma trafiła pod opiekę More Bananas dzięki rekomendacji innego klienta z sektora nowoczesnych rozwiązań IT. Agencja została wybrana ze względu na kompleksowy charakter oferty oraz doświadczenie w realizacji kampanii reklamowych na Facebooku raz LinkedInie.

Comments

comments

269
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...