More Bananas razem z Air Tours Club zwiedzają świat

Informacja Prasowa - 11.08.2020
249

More Bananas razem z Air Tours Club zwiedzają świat

More Bananas razem z Air Tours Club zwiedzają świat

Od lipca More Bananas odpowiada za komunikację firmy Air Tours w mediach społecznościowych. To kolejna marka związana z organizacją turystyki, która znalazła się w portfolio agencji.

Naszym celem jest nie tylko przybliżenie oferty kierunków podróży, ale przede wszystkim zachęcenie do uprawiania turystyki. Oprócz jakości usług skupimy się na zaletach Air Tours Club takich jak: szeroka oferta kierunków podróży czy możliwość organizacji wakacji szytych na miarę – podkreśla Wojtek Żywolt, social media specialist w More Bananas.

Do zadań More Bananas będzie należało prowadzenie komunikacji marki na Facebooku oraz działania w zakresie kampanii reklamowych na Facebooku oraz w Google.

Agencja została wybrana na podstawie przedstawionej oferty ze względu na spójną strategię komunikacji, zgodną z misją i celami marki. Za działania po stronie More Bananas odpowiedzialni są: Wojciech Żywolt (social media specialist) oraz Paulina Janowiec (graphic designer).

Air Tours Club od 30 lat świadczy usługi turystyczne. Specjalizuje się w podróżach indywidualnych SZYTYCH NA MIARĘ, wyjazdach grupowych z PILOTEM, wyjazdach motywacyjno-nagrodowych INCENTIVE, turystyce luksusowej EXCLUSIVE oraz wyjazdach narciarskich SKI. Zespół Air Tours Club przemierzył ponad 140 krajów na wszystkich kontynentach.

Comments

comments

249
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...