More Bananas pomoże w rekrutacji ATH

Informacja Prasowa - 02.07.2019
20

More Bananas pomoże w rekrutacji ATH

Krakowska agencja More Bananas w maju br. nawiązała współpracę z kolejnym klientem. Tym razem będzie odpowiedzialna za kampanię rekrutacyjną dla Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.

Naszym celem jest nie tylko przybliżenie oferty kierunków akademii, ale przede wszystkim zachęcenie do podjęcia studiów na tej uczelni. Oprócz jakości kształcenia skupimy się na takich zaletach, jak studiowanie blisko miejsca zamieszkania czy możliwość uczestniczenia w różnych wydarzeniach z życia akademii – podkreśla Natalia Sikora, social media specialist w More Bananas.

Kampania zostanie przeprowadzona w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram) i potrwa do końca września. Za projekt odpowiedzialna jest Natalia Sikora (social media specialist) ze wsparciem graficznym Michała Oleksieja (art director).

Akademia Techniczno-Humanistyczna to jedyna publiczna uczelnia na Podbeskidziu, która proponuje studia wyższe na pięciu wydziałach: Wydział Budowy Maszyn i Informatyki, Wydział Inżynierii Materiałów, Budownictwa i Środowiska, Wydział Zarządzania i Transportu, Wydział Humanistyczno-Społeczny oraz Wydział Nauk o Zdrowiu.

Comments

comments

20
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...