Monika Skłodowska z Isobar Poland do Whisky Media

Redakcja PR - 30.11.2018
225

Nowa New Business Managerka w warszawskiej agencji

Zespół agencji Whisky Media powiększył się o nową osobę. Do teamu kierowanego przez Łukasza Głombickiego dołączyła Monika Skłodowska, która od początku listopada pełni funkcję New Business Managerki.

Monika Skłodowska z branżą reklamową związana jest od ponad siedmiu lat. W swojej dotychczasowej karierze pracowała między innymi z agencjami Havas Warsaw, Grey Group Poland, Saatchi&Saatchi IS czy Isobar Poland. Ponadto realizowała projekty dla takich marek jak Coca-Cola, L’Oreal, P&G, Jacobs Douwe Egberts czy Play. W Whisky Media pełni rolę New Business Managerki, co wiąże się z kierowaniem zespołem Business Development, tworzeniem ofert dla klientów agencji oraz nadzorowaniem procesów przetargowych.
 

Monika Skłodowska

 

„Jesteśmy w trakcie nieustannego rozwoju naszej młodej agencji. Liczba przetargów i zleceń, które realizujemy wymaga od nas sukcesywnego powiększania zespołu. Niedawno zdecydowaliśmy się na przeprowadzkę do większego biura, a teraz w naszym zespole witamy Monikę. Jestem pewien, że jej agencyjne doświadczenie, w ramach którego prowadziła projekty dla międzynarodowych marek, jeszcze bardziej przyśpieszy dynamiczny rozwój Whisky Media” – komentuje Łukasz Głombicki, Prezes Whisky Media.

Comments

comments

225
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...