Monika Lech dyrektorem wydawniczym i programowym Wyborcza.pl

Informacja Prasowa - 02.12.2016
251

Monika Lech odpowiada za dalszy rozwój serwisów internetowych związanych z "Gazetą Wyborczą"

Od 1 grudnia br. Monika Lech jest dyrektorem programowym i wydawniczym serwisu Wyborcza.pl. W nowej roli odpowiada za dalszy rozwój serwisów internetowych związanych z „Gazetą Wyborczą”.

Bardzo się cieszymy, że Monika Lech wzmocniła nasz zespół. Jej doświadczenie i kompetencje pomogą nam w realizacji strategii rozwoju cyfrowego „Gazety Wyborczej” – mówi Jerzy Wójcik, wydawca dziennika.

Monika Lech na stanowisku dyrektora wydawniczego i programowego będzie zajmowała się przede wszystkim rozwojem biznesowym i produktowym serwisu internetowego „Gazety Wyborczej”, serwisów lokalnych, a także strony WysokieObcasy.pl.

Monika Lech pracuje w Agorze od kwietnia br. i dotychczas była dyrektorem wydawniczym portalu Gazeta.pl. Jest związana z mediami od ponad 14 lat. Karierę zaczynała jako reporter w lokalnych radiostacjach. W branży internetowej pracuje od 2005 roku – w Grupie Onet była m.in. dyrektorem strony głównej i serwisów tematycznych, dyrektorem pionu informacji, dyrektorem wydawniczym pionu online. Jako Digital Publishing Director odpowiadała za rozwój zasobów internetowych Grupy Onet-RASP, analizę trendów rynkowych oraz wdrażanie nowych rozwiązań.

Monika Lech

fot. biuro prasowe Agora

Comments

comments

251
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...