Monika Błaszczak PR & Business Development Managerem w PR Calling

Informacja Prasowa - 27.06.2018
138

Monika Błaszczak PR & Business Development Managerem w PR Calling

Z początkiem roku do zespołu PR Calling, na stanowisku PR & Business Development Manager, dołączyła Monika Błaszczak. Tym samym agencja rozpoczęła proces transformacji mający na celu zaoferowanie Klientom kompleksowej obsługi komunikacyjnej, opartej na synergii tradycyjnego PR-u z nowoczesnymi narzędziami marketingowymi.

Monika Błaszczak w ostatnich latach była odpowiedzialna między innymi za PR Węgierskiego Instytutu Kultury – Ambasady Węgier, współkoordynując obchody „Roku Kultury Węgierskiej 2016/2017 w Polsce”. Jest absolwentką psychologii, studiów podyplomowych na kierunku Manager CSR oraz trenerką zdolności psychospołecznych. Swoje ponad 10 letnie doświadczenie zawodowe zdobywała pracując po stronie jednych z najciekawszych polskich agencji PR m.in. dla Deichamanna, Braasa, Wienerbergera, Kruka S.A., Nutricii, Orbisu S.A., czy ERIACu. W PR Calling objęła stanowisko PR & Business Development Managera, gdzie jest odpowiedzialna m.in. za rozwój oferty firmy oraz tworzenie strategii dla obecnych i przyszłych klientów agencji. Tym samym wraz z Katarzyną Dworzyńska, Head of Business, wzmacnia management agencji oraz współtworzy team new biznesowy. Wspiera również egzekucję projektów przez zespół konsultantów.

– Rok 2018 jest dla nas czasem bardzo pozytywnych zmian – podkreśla Katarzyna Dworzyńska, Head of Business PR Calling. – Nie tylko dołączyli do nas nowi znaczący klienci, jak na przykład Mindshare czy innowacyjna aplikacja z sektora health tech – AlkyRecovery, ale również zmieniliśmy i powiększyliśmy strukturę zespołu. Cieszę się, że do naszego teamu dołączyła Monika Błaszczak. To świetna, doświadczona managerka, z szerokim portfolio agencyjnym i pozarządowym, które pomaga konstruować optymalne strategie PRowe. Jej energia, entuzjazm i pomysłowość pozwalają również przeprowadzać pozytywne zmiany nie tylko w naszej ofercie, kompetencjach zespołu, ale także kierunku rozwoju biznesu.

Monika Błaszczak prywatnie zajmuje się literaturą współczesną i prawami człowieka, w szczególności mniejszości romskiej. Zafascynowana jest językami i kulturami Europy Środkowej i Wschodniej.

Regularny kontakt ze sceną i prowadzeniem imprez zapewniają jej m.in. organizowane przez nią slamy poetyckie. Post-turystka.

Comments

comments

138
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...