Mocne wzmocnienie TAILORS Group

Informacja Prasowa - 04.07.2024
290

Malwina Wrotniak będzie odpowiedzialna za działania w obszarze public relations, komunikację finansową i relacje inwestorskie

Malwina Wrotniak dołączyła do zespołu PR i IR agencji TAILORS Group. Pełniąc funkcję Senior Communications Managera, będzie odpowiedzialna za działania w obszarze public relations, w szczególności komunikację finansową i relacje inwestorskie.

– Malwina istotnie wesprze nasze kompetencje w obszarze komunikacji finansowej. Wieloletnie doświadczenie dziennikarskie, projektowe i menedżerskie, jakie zdobywała w mediach gospodarczych, to wszechstronny kapitał, który pozwoli nam realizować działania dla klientów na jeszcze szerszą skalę. Obecnie w kilkunastoosobowym zespole komunikacji TAILORS Group pracuje sześciu byłych dziennikarzy finansowych, których wiedza i doświadczenie pozwoliły stworzyć nam unikatowy w skali całego rynku zespół doskonale rozumiejący potrzeby komunikacyjne klientów, jednocześnie dostarczający mediom ciekawe i wartościowe informacje – mówi Łukasz Wójcik, Partner Zarządzający TAILORS Group.

Malwina Wrotniak przez ponad 15 lat pracowała dla internetowych mediów gospodarczych. Była redaktorka naczelna Bankier.pl (2019-2024), odpowiadała także za inne serwisy specjalistyczne z Grupy Bankier. Autorka setek publikacji o finansach, laureatka nagród dziennikarskich, w tym Nagrody Polskiej Izby Ubezpieczeń (Debiut Roku, 2010) i Nagrody im. Mariana Krzaka od Związku Banków Polskich (2023). Ekspertka z zakresu personal finance w mediach i na wydarzeniach branżowych.

Absolwentka studiów doktoranckich i magisterskich na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, gdzie przez kilka lat prowadziła zajęcia z przedmiotów związanych z dziedziną finansów. Po godzinach realizuje autorski projekt edukacji ekonomicznej rodziców.

Comments

comments

290
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...