„Mobility” w internetowej odsłonie

Informacja Prasowa - 19.09.2017
282

"Mobility" w internetowej odsłonie

Wydawnictwo MIT MEDIA Group postanowiło wyjść naprzeciw oczekiwaniom młodych odbiorców i przekształciło blogmobility.pl w nowy portal mobilitynews.pl. Został on uruchomiony we wrześniu 2017. Publikowane są tam najświeższe informacje z branży nowych technologii, biznesu, premier produktowych, testy oraz wywiady.

Codziennie dodawane informacje ze świata nowych technologii dostarczają czytelnikom wiedzy na temat nowości produktowych, recenzji urządzeń, testów aplikacji, ale także wydarzeń z branży, zmian kadrowych, kanałów sprzedaży. Rozbudowana została zakładka dotycząca gamingu i e-sportu. Na mobilitynews.pl nie zabraknie kontentu wideo, zarówno testów, recenzji produktów, ale też wywiadów z osobowościami branży GSM i IT.

– Od 16 lat wydajemy czasopismo „Mobility”, którego uzupełnieniem był blogmobility.pl. Zamieszczane w nim treści były właściwie dodawane dopiero po opublikowaniu w czasopiśmie. Teraz zależy nam, aby jednocześnie publikować artykuły w internecie i w magazynie, a nawet aby mobilitynews.pl czasem wyprzedzało drukowaną wersję. Będzie tam mnóstwo treści – newsy, recenzje, rozmowy z ważnymi osobami, poszczególne kategorie będą aktualizowane nawet kilka razy dziennie – mówi Tomasz Cieślak, CEO MIT MEDIA Group Sp. z o.o. – Wiele mediów przenosi się całkowicie do internetu, ale my nie rezygnujemy z magazynu „Mobility”,z drukowaną wersją pozostajemy dla tych, który lubią tradycyjne media.Druk ma swoje ograniczenia, na 100 stronach nie zmieścimy wszystkich nowości i testów, a internet daje nam znacznie więcej możliwości. Nastawiamy się mocno na kontent wideo, gdyż zdajemy sobie sprawę, że odbiorcy coraz chętniej wybierają tę formę przekazu.

Portal przygotowała międzynarodowa ekipa programistów. Strona dostępna jest na komputery, ale także na tablety i smartfony.

MIT MEDIA Group Sp. z o.o. działa na rynku wydawniczym od 2001 roku i wydaje magazyn Mobility, najbardziej popularny miesięcznik o smartfonach i technologiach mobilnych. Wydawnictwo w ciągu kolejnych lat poszerzało swoje portfolio o kolejne projekty. Telewizja internetowa TechnikaliaTV youtube.com specjalizuje się w przygotowywaniu testów produktów i usług oraz relacji z eventów branżowych.

Od 2010 roku MIT MEDIA Group organizuje konkurs Mobility Trends wraz z Galą Mobility Trends, podczas której wręczane są najbardziej prestiżowe nagrody w branży IT i Telco „Złoty Bell” za najlepsze produkty i usługi mijającego roku. Wydawnictwo organizuje również spotkania B2B dla branży GSM i IT.

 

Comments

comments

282
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...