MNK Partners nowym klientem agencji Face it!

Informacja Prasowa - 29.12.2020
161

MNK Partners nowym klientem agencji Face it!

MNK Partners nowym klientem agencji Face it!

Agencja Face it! podpisała kontrakt na kompleksową obsługę PR z MNK Partners, globalną platformą zarządzania inwestycjami w nieruchomości. Od grudnia br. Face it! prowadzi biuro prasowe MNK Partners i promuje obecność marki na polskim rynku inwestycji nieruchomościowych.

Międzynarodowa platforma MNK Partners stwarza możliwości inwestowania w nieruchomości najwyższej klasy, w atrakcyjnych lokalizacjach i ze stabilnym portfelem najemców o długoterminowych umowach. Polskim oddziałem, którego zespół odpowiada za rynki Europy Środkowo-Wschodniej, kraje bałtyckie i skandynawskie, zarządza Małgorzata Cieślak-Belgy, znana na rynku nieruchomości ekspert inwestycyjna.

Pierwszą, kluczową inwestycją MNK Partners w Europie Środkowo-Wschodniej jest oddany do użytku w 2016 roku biurowiec klasy A w Warszawie przy ulicy Połczyńskiej, w całości wynajęty przez Grupę GPoland –dystrybutora marek odzieży, obuwia i akcesoriów.

– Cieszę się, że MNK Partners wybrało Face it! jako profesjonalnego doradcę wizerunkowego i PR w kluczowym momencie wejścia na nowe rynki w Europie. Face It! to sprawdzony zespół i rozbudowane narzędzia komunikacji, które gwarantują skuteczne dotarcie do wybranych interesariuszy. Zapewniamy naszemu klientowi prowadzenie dwujęzycznego biura prasowego, w związku z międzynarodowym charakterem inwestycji w Polsce i pozostałych krajach tej części Europy – powiedziała Joanna Adamiak, prezes zarządu Face it!

PR dla MNK Partners poprowadzi zespół, któremu przewodzi Dorota Zadroga, account executive, a wspierać ją będzie junior account executive – Aneta Koszyczek.

Debiutująca w obszarze CEE firma nie współpracowała dotychczas z żadną agencją PR. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Więcej informacji na oficjalnej stronie: https://www.mnk-partners.com/

Comments

comments

161
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...