Młodzieżowy hit o 40-letniej historii marki Koral

Informacja Prasowa - 25.07.2019
14

Młodzieżowy hit o 40-letniej historii marki Koral

Zalodowani to ludzie, którzy kochają życie i lody Koral! Przekonali się o tym bracia z kanału PitPitShowTV, którzy w zeszłym roku zwyciężyli w konkursie „Grand Błogie Chwile”. Konkursowe piosenki chłopców tak zachwyciły jury, że oprócz przekazania nagród zaprosili ich do wyjątkowej współpracy. Bracia wspólnie z marką Koral nagrali swój pierwszy profesjonalny kawałek w studio i tym samym spełnili swoje marzenie. Piosenka „Zalodowane bity” w hip-hopowym stylu podsumowuje 40 lat istnienia marki Koral i w ciekawy sposób przedstawia ją młodszemuodbiorcy, zachęcając do dołączenia do społeczności „ZALODOWANI”.

Piosenka na temat historii marki Koral jest efektem współpracy z dwoma laureatami zeszłorocznego konkursu konsumenckiego „Grand. Błogie chwile”. Jury zachwyciły hip-hopowe piosenki o lodach Grand nadesłane na konkurs przez dwóch braci – chłopcy prowadzą wspólnie kanał na YouTube pod nazwą PitPitShowTV. Dzięki współpracy z lodami Koral udało się spełnić ich marzenie – zrealizowanie profesjonalnego nagrania ich wspólnej, specjalnie przygotowanej z okazji 40 lecie marki Koral, piosenki w studio oraz nakręcenie teledysku.

Piosenka „Zalodowane bity” podsumowuje 40 lat istnienia marki, historię kultowych lodów m.in. Pando, Apacz i Julek, które są znane starszym pokoleniom jako „smaki dzieciństwa”, a młodsi mogą dowiedzieć się jak długą i ciekawą historię maja lody Koral. Chłopcy w piosence zachęcają również do dołączenia do społeczności „ZALODOWANI”– miłośników lodów Koral i dobrej zabawy.

Piosenka została umieszczona na kanale YouTube Lodów Koral oraz profilu Facebook https://www.youtube.com/watch?v=JVy0JrPoF-k.Za pomysł, całościową realizację projektu, tekst piosenki oraz jej promocję odpowiada agencja Veneo (Project Manager: Przemysław Lorenc,copywriter: Joanna Korczyk-Ulman, współpraca: Julia Feliks). Ścieżkę dźwiękową stworzył Kudel Beats, znany choćby zewspółpracy z raperem W.E.N.A.  Piosenka została zrealizowana w krakowskim studiu nagrań Nieustraszeni Łowcy Dźwięków, a teledyskpowstał we współpracy z Piotrem Wyszyńskim. Kawałekbędzie promowany za pomocą reklam Google Ads w serwisie YouTube.

Comments

comments

14
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...