ML System rozszerza współpracę z TAILORS GROUP

Informacja Prasowa - 01.10.2019
268

ML System rozszerza współpracę z TAILORS GROUP

TAILORS Group rozszerza współpracę z ML System, czołowym producentem fotowoltaiki zintegrowanej z budownictwem. Agencja zrealizuje nowy projekt, który zakłada prowadzenie kompleksowych działań informacyjno-promocyjnych związanych z zaangażowaniem spółki w rządowy program rozwoju energetyki prosumenckiej, „Mój prąd”. Głównym zadaniem TAILORS Group będzie poprowadzenie komunikacji B2C we wszystkich kanałach komunikacyjnych oraz media relations. TAILORS Group będzie nadal wspierać ML System w zakresie relacji inwestorskich i komunikacji korporacyjnej.

TAILORS Group odpowiada za całość komunikacji wokół kampanii „Mój prąd”. Dział digital przygotuje dedykowany akcji landing page oraz animacje. Dział PR odpowiada za koordynację działań reklamowych w internecie oraz kontakty z mediami. Aktywności rozpoczną się w październiku.

 „To ciekawy i pełen wyzwań projekt. W obszarze energetyki mnóstwo się w tym roku dzieje. Mogliśmy wykorzystać nasze doświadczenia ze współpracy z innymi klientami związanymi z tą branżą i dzięki temu zaproponować ML System najlepiej dobrany miks działań komunikacyjnych. Cieszy nas zaufanie klienta i fakt, że możemy być zaangażowani w niezwykle istotne z perspektywy biznesowej działania ” – mówi Łukasz Wójcik, partner, TAILORS Group.

Rządowy program „Mój prąd” umożliwia uzyskanie dofinansowania do 5 tys. zł. na instalację fotowoltaiczną. Do wykorzystania w ramach programu jest 1 mld złotych. „Mój prąd” ma na celu promocję energetyki prosumenckiej, a tym samym rozwiązań proekologicznych.

„W komunikacji chcemy podkreślić innowacyjność i jakość rozwiązań ML System, m.in. kolorowych paneli fotowoltaicznych wyprodukowanych w Polsce, a także przybliżyć konsumentom założenia programu ‘Mój prąd’. Pozwoli to na uzupełnienie działań stricte reklamowych prowadzonych przez klienta oraz maksymalne wykorzystanie rynkowej szansy”– dodaje Wójcik.

 

Comments

comments

268
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...