MKS Będzin z duńskim producentem odzieży sportowej „hummel”

Informacja Prasowa - 12.06.2019
148

MKS Będzin z duńskim producentem odzieży sportowej "hummel"

Drużyna siatkarskiej PlusLigi związała się kontraktem z duńskim producentem odzieży sportowej, marką hummel.

Hummel, założony w 1923 roku, ma długą historię tworzenia ubrań sportowych. Jest znany z produkcji innowacyjnej i wytrzymałej odzieży, a także obuwia i akcesoriów. Marka obecna jest w Polsce w wielu dyscyplinach, w tym w piłce ręcznej, piłce nożnej, koszykówce, tenisie, pięcioboju nowoczesnym a nawet w futbolu amerykańskim. Nowa strategia marki kładzie jeszcze większy nacisk na sporty halowe, w tym siatkówkę.

Cieszymy się z  rozpoczęcia współpracy z MKS-em Będzin.  Planujemy wiele wspólnych działań marketingowych – mówi Nikodem Pałasz, Country Manager Poland. – Siatkówka jest dla nas bardzo ważną dyscypliną, będziemy wspierać klub na różnych polach.”

Współpraca sponsorska nie będzie ograniczać się do dostaw strojów – podkreśla Michał Kocyłowski, prezes MSK Będzin. – „Chcemy wspólnie budować nowy wizerunek klubu i promować siatkówkę w regionie”.

Dla hummelasport to coś więcej niż tylko aktywność fizyczna. To międzynarodowy język, który burzy podziały polityczne, rasowe, kulturalne i religijne. Dlatego motto marki jest niezmienne od lat i brzmi „Zmieniamy świat przez sport”.

Comments

comments

148
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...