Mistrzowie na start. Rozpocznij nowy rok szkolny z Lechem Poznań

Informacja Prasowa - 30.08.2017
6

Mistrzowie na start. Rozpocznij nowy rok szkolny z Lechem Poznań

Trening z Lechem Poznań, pokazy tańca w wykonaniu Kolejorz Girls oraz zwiedzanie autokaru poznańskich piłkarzy – to wszystko czeka na każdego, kto odwiedzi Posnanię 2 i 3 września. Z okazji inauguracji nowego roku szkolnego na wszystkich czekają również specjalne promocje i rabaty.

W pierwszy wrześniowy weekend Posnania zachęca wszystkich do aktywnego spędzenia czasu. Przed wejściem głównym, od strony ulicy Kórnickiej, ustawione zostanie boisko piłkarskie na którym trenerzy i zawodnicy Lecha Poznań przeprowadzą zajęcia sportowe. – W ramach zajęć młodzi zawodnicy nauczą się żonglować piłką, strzelać na dwa kontakty czy podań w parze. Spośród najlepszych graczy razem z trenerami Lecha wybierzemy dwóch, którzy zostaną zaproszeni na trening do Akademii Lecha we Wronkach – mówi Marek Ćwiek, dyrektor Posnanii. – Dodatkowo w sobotę nasi Klienci będą mieli okazję zobaczyć autokar poznańskich piłkarzy, a także obejrzeć występy Kolejorz Girls oraz wziąć udział w zajęciach fitness przygotowanych przez Fabrykę Formy – dodaje.

W niedzielę, zainaugurowana zostanie kolejna edycja akcji „Kolejorz gra z klasą”, w której udział biorą uczniowie poznańskich szkół podstawowych. Każda z drużyn, razem z jednym z zawodników Lecha, będzie rywalizować w sportowych konkurencjach. Wszystkie zajęcia odbędą się przed wejściem głównym w godzinach 13:00 – 16:00.

3 września odbędzie się 7. edycja największego charytatywnego biegu biznesowego Business Run. Od czwartku 31 sierpnia do soboty 1 września, w Rotundzie, będzie można odbierać pakiety startowe. Dodatkowo Posnania zorganizuje strefę dziecka na starcie imprezy. Na maluchów czekać będą animatorki, malowanie buziek oraz gry XXL. – Cieszę się, że mogliśmy włączyć się w tą piękną inicjatywę i zostać partnerem biegu. Mam nadzieję, że w tym roku ponownie uda się pomóc kolejnym osobą w walce z ich niepełnosprawnością – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii.

 

Comments

comments

6
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...