Misie z Heathrow powracają!

Redakcja PR - 14.11.2018
39

Doris i Edward Bair tym razem na Florydzie

#HeathrowBears powracają. Para pluszowych misiów z Wielkiej Brytanii, Doris i Edward Bair, do tej pory wystąpiła już w dwóch świątecznych reklamach telewizyjnych największego europejskiego lotniska. W tym roku nie było inaczej i w internecie znów możemy zobaczyć spot z popularnymi zabawkami w rolach głównych.

„The Heathrow Bears Return”, a w nim uroczy duet starszych misiów wypoczywających na Florydzie. Jednak ciepły klimat i willa z basenem nie mogą zastąpić Świąt spędzonych z rodziną. A wideo-rozmowa z bliskimi to za mało. Państwo Bair postanawiają więc wrócić do Brytanii, aby spędzić święta z krewnymi.. Lądują oczywiście na Heathrow, gdzie, jak wiemy z pierwszego spotu (https://www.youtube.com/watch?v=Cheo1P22cUU) poznali się ponad 50 lat temu. W spocie wykorzystano utwór Paula Younga „Every Time You Go Away”. Wideo kończy się hasłem „Making it home. Making it Christmas”. Materiał jest efektem współpracy portu lotniczego z  DOM & NIC. Za animację odpowiada The Mill. Kreacją natomiast zajęła się agencja Havas London.

Spot jest kontynuacją reklam z dwóch poprzednich lat. Pierwsze wideo z Edwardem i Doris, z 2016 roku zdobyło na YouTube blisko 5,6 miliona wyświetleń. Natomiast tegoroczny, udostępniony 7 listopada materiał obejrzano już prawie 100 tys. razy.

Comments

comments

39
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...