Mint Media z obsługą social media OSM Łowicz

Informacja Prasowa - 17.12.2019
148

Mint Media z obsługą social media OSM Łowicz

Od października bieżącego roku, agencja interaktywna Mint Media odpowiada za kompleksową obsługę profili OSM Łowicz na Facebooku i Instagramie.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu od lat należy do czołówki największych mleczarni w Polsce, a „łowickie” to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na tym rynku. OSM w Łowiczu, której historia sięga początku XX wieku, jest laureatką licznych nagród i wyróżnień przyznawanych za jakość produktów. Posiadarównież wiele certyfikatów, dzięki którym może dystrybuować je do krajów Unii Europejskiej i poza nią. Misją firmy jest dostarczanie najlepszych, regionalnych wyrobów mleczarskich na rynek polski oraz rynki zagraniczne.

Naszym zadaniem było połączenie tradycji, z którą marka jest silnie utożsamiana, z nowoczesnym brandingiem jej produktów. Głównym założeniem było stworzenie spójnego wizerunku w mediach społecznościowych, oddającego prawdziwy charakter OSM Łowicz.W ten sposób powstał kolorowy, energetyczny i pełen folkloru profil w bardzo współczesnym wydaniu– komentuje Paweł Karaś z Mint Media.

Agencja  odpowiada za tworzenie autorskich, spójnych sesji zdjęciowych przedstawiających produkty mleczarskie OSM Łowicz, które utrzymane są w kolorystyce łowickich strojów regionalnych. Na Facebooku pojawiają się również treści i animacje, które mają angażować użytkowników – zachęcać ich do interakcji.

W komunikacji w social media położono szczególny nacisk na powrót do tradycji marki, zaprezentowanie naturalności produktów, ich pochodzenia oraz niezmiennie wysokiej jakości. Ten charakter marki oddają zarówno tworzone na potrzeby social media grafiki, jak i towarzyszące im treści. ​Na zdjęcia profilowe na Facebooku oraz Instagramie powróciła obecna w logo OSM Łowicz – Łowiczanka.

Comments

comments

148
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...